Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik terhesen mentek férjhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik terhesen mentek férjhez? Hogy bírtátok végig az egész estét?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
ülve
2010. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Meg lehet ott rövidebb lagzit is csapni. Kereszttesóm 6 hónapos volt, amikor férjhez ment. Eleve előrébb hoztak mindent, tehát már fél 3kor meg volt a polgári, 3kor a templomi, és éjfélkor végi is volt a lagzinak. És elég is volt még így is. Senki nem panaszkodott. Ő meg sokat pihent, de amikor bírt, akkor táncolt.
2010. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

nehezen bírtam a napot. Éppen ezért csak polgárink volt. Egész végig ültem és kocsival szállítgattak a vacsorára is, meg a férjem karban hurcolászott mert a folyamatos görcseim miatt veszélyeztetett voltam.

Kedves Kérdezö, ti is házasodtok?:)

22/L

2010. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem semmi bajom nem volt bár még csak 16 hetes voltam. Rendes nagy lagzink volt, templomi, polgári, menyasszonytánc stb. Hajnali 3 után mentek el az utolsó vendégek állítólag de én már olyan fél2 körül leléptem.
2010. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Én is ülve (6. hónap végén jártam) szűk családi körben (18 fő) polgári esküvő, majd vacsora egy nagyon hangulatos étteremben. Terhesen szerintem, hacsak nem álmodtál mindig habos-babos esküvőről, akkor sokkal jobb egy kisebb, de akár annál elegánsabb esküvőt rendezni.
2010. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, mi is házasodunk, 4 hét múlva, és 113 fő lesz...lagzival, tánccal, mindennel. A párom szülei és családja "elvárja" ezt, hogy úgy mondjam. A nagy esküvőt nem bánom, csak félek, hogy 1kor már ráborulok az asztalra és elalszom. A saját esküvőmön nem akarok unatkozni. :( 20 hetes leszek akkor.
2010. szept. 3. 11:30
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem szeptember 25-én lesz az eskuvom, akkor leszek 25 hetes. Csak egy kis fogadás lesz utána szulok, testvékek, nagyszulok jelenlétében. Remélem bírni fogom, foleg a sutést azon a héten. A párom szulei is nagy lagzit akartak volna nagyzolásbol, de ugye se pénz... ezt is nekunk kell fizetni, mert elvállt szulok gyerekei vagyunk. 5 éve vagyunk egyutt, és 3 éve kozosen élunk saját kis családi házunkban.
2010. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Hidd el te leszel az egyetlen, aki bármikor indoklás nélkül ledölhet pár percre és ezt használd is majd ki! Grat. előre is! :D
2010. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

11:00-s vagyok.

20 hetesen bírni fogod ne aggódj! Egyébként meg mindenki meg fogja érteni ha elfáradsz:)

Sok boldogságot kívánok nektek!!!:)

2010. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is pont félidős voltam tavaly októberben.mivel a polgári 2 tanúval már megvolt szeptemberben,"csak"a templomit,meg a bulit kellett kibírni.mivel mindenki tudta mi van,csak gyengén táncikáltam 1-2-t,megértették.kaja nuku,rókázós voltam.hajnali 2kor ment el az utsó vendég,már alig vártam,és nem volt menyasszonytánc,ezt már mondtuk az elején,tudták,nem is bírtam volna.
2010. szept. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!