Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki nagyon elérzékenyülős:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nagyon elérzékenyülős: hogyan bírtad ki az esküvőd legmeghatóbb részeit?

Figyelt kérdés
Elég fura lehet a kérdésem, de én olyan szinten meghatódós vagyok, hogy már ha meghallom azt a bizonyos esküvői indulót, már elkezdek majdnem sírni, pláne ha én lennék ott. Meg amikor a szülőknek át kell adni a virágot. Nektek ez milyen volt? Hogy lehet ezt kibírni sírás nélkül? Tudom, nem mindenki ilyen érzékeny, de én ettől félek a legjobban.
2010. aug. 31. 22:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én ugyan még nem készülök az esküvőmre, eljegyzés előtt állok, DE már attól is félek, hogy ha a párom megkéri a kezem biztosan sírni fogok:)


Ez egy ilyen dolog...rólam sokan nem hiszik el, hogy könnyen elérzékenyülök, mert remekül vissza tudom tartani. Ha kell a legszomorúbb/elérzékenyülősebb helyzetben is nevetni tudok, ha kell.

Olyankor pl ha magadban kezdesz számolni, ha a tapéta színét nézegeted, ha valami teljesen közömbös dologra gondolsz simán vissza tudod tartani...

Azért vannak helyzetek mikor még nekem se sikerül(:

2010. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is könnyen elsírom magam. Mikor még csak szerveztük az esküvőnket, és belegondoltam, hogy majd ott állunk az anyakönyvvezető előtt, már ettől elsírtam magam. Viszont mikor már valóban vonultunk be és ott álltunk az anyakönyvvezető előtt, eszembe sem volt sírni furcsa mód.

Mondjuk köszönhetem ezt az "agyament" tanumnak részben:) Mikor elindultunk be a házasságkötő terembe mielőtt elsírhattam volna magam a nászindulót meghallva a tanum beszólt valami poénosat a hátam mögött.:)

A templomban viszont végig könnyes volt a szemem, úgy kellett visszafognom hogy ki ne bukjon a sírás.

2010. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
én ugyan még nem házasodtam össze mert csak 15 vagyok :D ,de amikor volt testvérem esküvője és elbúcsúztatták a menyasszonyt a tesójától,akkor énis nagyon sírtam,tesómmalo eggyütt :D sajnos elég érzékeny vagyok,minden megható dolgon elkezdek sírni,és már arra is gondoltam ha majd az esküvőm lesz hogy fogom egyáltalán kibírni :D de nem muszály azt visszatartani :D:D
2010. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

17.02 vagyok.

Valóban nem kell visszatartani a sírást. legalábbis azért nem mert esetleg hogy kellemetlen vagy kínos vagy... sírni az esküvőnkön.

Viszontha nem tartottam volna vissza, akkor a templomban nem tudtam volna elmondani a fogadalom szövegét, meg többször is ki kellett mondani az igent. Ha csak egyszer kellett volna megszólalni, egy "igen" erejéig, akkor hagyom hogy "kitörjön" rajtam a sírás.:)

2010. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én is elsírtam magam,sőt a férjem is,pedig ő nem egy sírós típus.
2010. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!