Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki nagyon elérzékenyülős:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nagyon elérzékenyülős: hogyan bírtad ki az esküvőd legmeghatóbb részeit?

Figyelt kérdés
Elég fura lehet a kérdésem, de én olyan szinten meghatódós vagyok, hogy már ha meghallom azt a bizonyos esküvői indulót, már elkezdek majdnem sírni, pláne ha én lennék ott. Meg amikor a szülőknek át kell adni a virágot. Nektek ez milyen volt? Hogy lehet ezt kibírni sírás nélkül? Tudom, nem mindenki ilyen érzékeny, de én ettől félek a legjobban.
2010. aug. 31. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem előtte, hogy tök "unalmas" és szokványos lett, mégis, ahogy odakerültem, már jött rám a bőgés. Mindenféle hülye dolgokra gondoltam, pl., hogy az anyakönyvvezető mögötti fal színe milyen (tudom, h banális, de roppantul koncentrálnom kellett rá:)), mit csinálnak az asztalon lévő tárgyakkal, stb. Elég hatásos volt, de azért még így is könnybe lábadt a szemem. Alig láttam, hol kell aláírni:)
2010. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
lett=lesz
2010. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert én is ilyen típus vagyok:)
2010. aug. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még esküvőm, de meg tudlak érteni. Én is folyton bőgök pl anyák napján mert mindig arra gondolok hogy mennyi gondot okoztam anyukámnak ő meg mégis mennyire szeret:)

Fogalmam sincs, hogyan küzdd le, gondolj valami másra, mondjuk hogy nehogy odaégessék az ünnepi ételt, vagy hogy a nászútra miket kell becsomagolni:)

Amúgy nem baj ha sírsz, az esküvők már csak ilyenek:D

2010. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kibírni sírás nélkül :-)

Nekünk a polgárin is "kellett" fogadalmat tenni (pontosabban egy versrészletet kellett az anyakönyvvezető után ismételni). Hát nem sikerült kibírnom. Rendesen bőgtem. Pár másodpercig szünetelt a szertartás. Aztán persze a szülököszöntőnél megint.

Ha sírós vagy, hát sírós vagy. Nem kell visszatartani.

2010. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a szülőbúcsúztatótól féltem a legjobban (már itthon, amikor jöttek kikérni, és a vőfély búcsúztatott, akkor is sírtam egy sort),utána az anyakönyvvezetőnél is szülőbúcsúztatáskor sírtam mint a záporeső, ollyannyira, hgoy amikor mentem anyukáméknak átadni a csokrot a könnyeimtől nem láttam a lépcsőt és majdnem leestem.

2010. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű a nőknek, de én is nagyon könnyen meghatódok. 26F :)
2010. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ó, akkor én ebben is kilógok a sorból :(

A tesóim esküvőin könnyeztem, de a sajátomon nemhogy nem sírtam, de még kifejezetten vidáman, mosolyogva "csináltam végig" a ceremóniát.

2010. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sehogy! Amikor odaértünk a polgármesterihez, és megláttam a szüleimet, már akkor sírtam. Aztán amikor bevonultunk, és akár kire néztem, mindenki könnyezett, hát akkor még jobban. Szerencse, hogy tényleg jó minőségű és tartós cuccokkal sminkeltek, így nem nagyon tudtam lesírni. De mondtam is a kozmetikusnak, hogy tartósra csinálja, mert eléggé sírós vagyok!:)
2010. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én NEM vagyok elérzékenyülők, de látszik a fotókon, a videón, meg hallattszik, hogy majdnem bőgök.
2010. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!