Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek milyen volt az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az esküvői cipője? Küldenétek képet róla?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 22:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

az enyém nagyon pici sarkú, kicsit hegyes orrú volt, olyan topán jellegű , csak elegáns kivitelezésű. azóta is használom.

nagyon kényelmes volt menni , tááncolni...

az akkor 9 hós babámmal is tudtam benne táncolni

(ázsia center, kb 3500 ft)

[link]

2010. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

A tegnapi 23:38-as válaszolónak.

A 3 kép közül az utolsó, amit én is néztem az Ázsiában. 4000 ezer lett volna, s meg akartuk venni, de pár percig sétáltam benne, s elkezdett törni. Így nem mertem megvenni. Még a menő manóban néztem, bár az 13 ezer, de több mint való, az lesz, mert eddig nehéz volt kifognom valami normálisat. A westendben találtam a 990 ft-os cipők között, ami kényelmes volt, de van rajta egy fém kapcsos bánt, ami párom szerint nem oda való a menyasszonyi ruhához.

2010. aug. 29. 21:40
 13/21 anonim ***** válasza:
nekem sem volt még esküvőm de amit a 22:49es belinkelt a második masnis cipő az egyszerűen gyönyörű :):) pár év múlva férjhez megyek, én biztos hogy oylat, vagy valami hasonlót szeretnék :) Sok Boldogságot :)
2010. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a cipő a legfontosabb az egész esküvőn, mégha nem is látszik. Simán tönkrevágja az egész napot, ha nyom tör, szorít inog stb. Az egyik válaszadó által linkelt masnis magassarkú volt nekem is, de ha rám hallgatsz, ne a párod döntse el mi való a ruhához mi nem, és hidd el, a hegyesorrú borzalmasan ronda, és nagyon kényelmetlen. Olyat válassz, amibe TE első látásra beleszeretsz, és kényelmes. Ja, és a nagy nap előtt hordd a cipőt!! Én egy hétig járkáltam benne.Nagy pocakkal meg főleg meg kell gondolni a választást. Tényleg csak jóindulatból szólok, nehogy végigkínlódd az egész napot. Sok boldogságot.
2010. szept. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
most spec nem tudom melyiket írtam én, de amikor az esküvőm volt, a sok táncba feltörte a lábam a cipő, de szerencsére hosszú volt a szoknyám, ezért csak bedobtam a sarokba, így senki se tudta hogy van-e rajtam cipő:) bár a méregdrága harisnyát kidobhattam utána:)
2010. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az legyen a fő cél, hogy kényelmes legyen, de ehhez sokat kell próbálgatnod és tényleg járkálni kell benne, hogy normálisan be legyen törve, még csak az kell, hogy feltörje a lábadat... :S

Kedvenceim:


[link]


[link]


[link]


Szerintem olyat válassz, aminek nem olyan irtózatosan magas a sarka, hiszen 6 hónapos terhesen azért... =)

Sok boldogságot!

2010. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Sikerült találnom cipőt. a menő manó üzletben vettem. Hegyes orrú s lapos sarkú. Nekem van olyan cipőm, s kényelmes, s ez a cipő is nagyon kényelmes volt. Bár kevesebbet szántam rá, de az olcsóbb kategóiájú cipők mind kényelmetlenek voltak. Azt viszont elfelejtettem írni, csak fél napot lesz rajtam vagy annyit sem, mert csak polgári lesz, aztán szűk családi körben, szülők, testvérek, párjuk s a tanúk egy kis ebéd. Aztán fényképezgetés.
2010. szept. 7. 17:32
 18/21 anonim válasza:
2010. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de találtam Vateráról nem akarok venni, mert nem minden cipőt bír a lábam, s azt nem tudnám előtte felpróbálni, s lábméretem is minden cípőnél más vagy 37 vagy 38, ez változó
2010. szept. 14. 15:48
 20/21 anonim ***** válasza:
2010. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!