Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőre keresek vicces...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőre keresek vicces fogadalmat, de nem az arának hanem a férjnek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 06:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért az arának találtál? Én megnéztem a könyveimet, semmi ilyet nem találtam.


Szerintem, ha egyik sem egy humorzsák akkor felesleges pont az esküvőre viccfává válnia.

Egy vers idézet nem elég? Pl:

"ahogy jár-kél szép mint a csillagtüzes éjszaka stb."

2010. aug. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fogadalom:


"Én, XY, ezennel megígérem előttetek, hogy mostantól jó háziasszony leszek!

Az Uramat megbecsülöm, a pasikat elkerülöm.,

A fodrásznál, barátnőnél, boltban, utcán, tereken nem sokat időzöm, mindennap hazasietek és a vacsiját főzöm.

Kedvenc ételét még a legfárasztóbb napomon, akár éjjel is, de elkészítem, szépen tálalom.

Anyukáját naponta egyszer dicsőítem, hogy övé a legfinomabb töltött káposzta.

Barátait családtagként fogadom, ételükről és sörükről is gondoskodom.

Esténként szeretgetem, cirógatom, fejfájásra nem panaszkodom!

De ha véletlen csak egyszer is csajozni mer, a baját sodrófával látom el!!!”


Fogadalom 2:


XY ezennel az itt felsorakozott tanuk előtt fogadom, hogy férjemet meccsnézés közben nem zavarom, dolgomat ilyenkor csendben végzem, mindig ügyelve arra, hogy sörös korsója, üres ne legyen. Sose hivatkozom fejfájásra, fáradtságra, mikor a férjem szeretgetésre vágyik. Kedvenc ételét bármikor elkészítem és szépen tálalom. Anyósomat napjában legalább egyszer

dicsőítem, miszerint Ő készíti a legfinomabb ételt, Ő vasalja legszebben az inget, neki a legtisztább a lakása, stb. Férjem barátait mindig családtagként fogadom. Az Ő étkezésükről és sörükről is gondoskodom.

Férjemet, barátaival legalább heti három alkalommal elengedem mulatni. Ez idő alatt én nem csacsogok telefonon a barátnőimmel, tiszta lakással, vasalt inggel, meleg étellel, mezítelenül várom haza. Itt és most megígérem, hogy jó háziasszony leszek, Uramat megbecsülöm, a pasikat elkerülöm.


Szeretgetem, cirógatom, hülyeséggel nem nyaggatom. De, ha csak egyszer is csajozni mer, a baját, sodrófával látom el!



ILYESMIT KERESEK, CSAK FÉRJ VÁLTOZATBAN.

2010. aug. 27. 07:33
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Ezek nagyon jók! Szerintem az első jobb, mert dallamosabb :) Sajna segíteni nem tudok a férjváltozatban:(
2010. aug. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Pár hete voltam lagziban, és pont ezt mondatták a menyasszonnyal. A vőlegénynek is volt szövege. Megpróbálom megkérdezni, hátha valaki emlékszik a szövegre. Ez nagyon jó volt! Pont vacsoráztunk, mikor bejött egy fickó, aki papnak volt öltözve, és mondta, hogy nem sikerült a szertartás, el kellene ismételni..stb. Ő mondta a szöveget, és mondták utána. :)
2010. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kenyér eskü!

Most nem találtam meg, de keress rá nagyon jó!!!!

2010. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:-)
2010. aug. 27. 11:34
 7/8 anonim válasza:
100%

Kenyér-Papucs-eskü:

"ÉN ***, ESKÜSZÖM A KENYÉRRE,

ANNAK IS A BELÉRE,

NEM ISZOK, NEM NŐZÖK,

MINDEN ESTE ÉN FŐZÖK!

HÚZOM AZ IGÁT,

SZERETEM AZ ARÁT.

A GYEREKEKET PELENKÁZOM,

VISSZA SOHA NEM POFÁZOM.

HA E SZAVAKAT BE NEM TARTOM,

AZ ANYÓSOM VÁGJON SZÁJON.

ESKÜM, HOGY HITELES LEGYEN,

ÁGYAM FÖLÉ BEKERETEZTETEM."

2010. aug. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egy kicsit csúnya de hatásos :)

A lányok pinájának partja tarsa tökünket,

az isten éltessen sokáig bennünket !!

2010. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!