Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan taníthatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan taníthatnám meg a barátomat táncolni, hogy jövőre ne égjünk be a lagziban?

Figyelt kérdés

Ő 18 éves én 17 vagyok. Jövőre hivatalosak vagyunk esküvőre és az azt követő mulatságra is. Koszorúslány leszek, ő pedig a kísérőm, ezért még egy picit nagyobb hangsúly terelődik ránk, mint egy átlag vendégre. Csak egy nagy baj van: Ő abszolút nem tud táncolni. :( Csak kínosan lépeget, merő görcs, nem lehet vezetni tánc közben. Akárhogy is próbálkozik, nem megy neki. Jó, én sem vagyok az a tánc bajnok, de legalább hagyom magam, ha "megtáncoltatnak". Tudom, hogy még sok idő van addig, de a szalagavatóján nem lesz páros tánc, így ez a lehetőség kilőve, hogy "majd ott megtanulja".

Hogyan segíthetek neki? Mit tehetnék?

17/L


2010. aug. 26. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudod rávenni arra, hogy beiratkozzatok társastáncra?
2010. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Áh, a suli(érettségi, stb.) meg a meló miatt erre szinte kizárt, hogy lenne időnk. :S Örülök, ha a következő tanévben egymásra lesz időnk...
2010. aug. 26. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom ,hogy nagy teher az utolsó év, érettségi, nyelvvizsga (ha még nincs), felvételi, pontok gyűjtése, tanulás ezerrel.

De közben ki kell valahogy ereszteni a gőzt, mert különben kiégsz.

Nem lehet egyfolytában, heteket, hétvégéket áttanulni.

Ha egy héten legalább egy délelőttöt vagy délutánt együtt tudnátok tölteni, akkor igazán beleférne egy 1 órás tánc.

Nemcsak megtanultok táncolni, közben együtt vagytok, szórakoztok, feloldjátok a héten összegyűlt stresszt.

Ha így a szavaknak nem hiszel, akkor nézd meg a Hölgyválasz című filmet, hogy mit tett a tánc Richard Gere-rel.


Sok sikert!

2010. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem baj az ha égő, ha lábában a bugi :-)

igyatok egy kis vörösbort, hátha ellazul, és táncoljatok otthon :)

lehet nem meri elengedni magát, pedig semmi égő nincs abban ha valaki hülyén táncol, az emberek 90%-a hülyén táncol.

2010. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Képzeld tesóm meg a férje a saját esküvőjükön táncoltak együtt először!Mi akik tudtuk tényleg ez az első tánc mindenki nézte őket hogy bazi nagyot égnek és már röhögtünk rajtuk előre mert, azt mondták bot lába van a srácnak!De, persze olyan jol táncoltak hogy senki nem vette észre csak mi családtagok tudtuk és ráadásként végig táncolták az egész estét tesomat is megtáncoltatta mindenkit meg a vőlegényt is ugyhogy ne félj :) Ja persze még mondták itthon baromi nagy égés lesz mert nem tudnak együtt táncolni .....:)
2010. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egy lagziban SENKI nem nézi, hogy a násznép hogyan táncol. Azt se, hogy a koszorúslány hogyan táncol. mindenki az ifjú párral és önmagával van elfoglalva. emiatt ne aggódj. és ne szégyeld már a barátodat!

am a tánciskola jó ötlet, de csak ha neki is van kedve hozzá!

2010. aug. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a férjemet az esküvőnk előtti éjszaka tanítgattam táncolni :) Youtube-n kerestem pár lakodalmas videót, és onnan lestünk el néhány mozdulatot. Olyannyira jól sikerült, hogy másnap hajnalig roptuk, és a férjem volt a táncnál a kezdeményező :)
2010. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!