Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik 3 ízt választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik 3 ízt választanátok esküvői tortához?

Figyelt kérdés

3 emeletes tortánk lesz, mindegyik szintnek különböző ízt szeretnénk. Az alábbi ízű tortákat már kóstoltuk, mindegyiket szeretjük, de nem nagyon találjuk a legjobb kombinációt. Az összetett ízeket preferáljuk, ezért lenne mindegyik szinten ízkombináció. A választék:


1. Epres csokis

2. Tiramisu + mascarpone

3. Barackos túrós

4. Almás mákos

5. Fehér csoki + málna

6. Banános nutellás

7. Kókusz + rumos csoki

8. Vaníliás málnás

9. Barack + csokis keksz

10.Meggy és csoki vanilíakrémmel


Milyen ízűt tortát ennétek szívesen egy lakodalomban?


Példa:

1. szint: (legalul) kókusz-rumos csoki

2. emelet: vaníliás málnás

3. emelet: banános nutellás


Így kellene kombinálni.



2021. jún. 13. 13:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy csokisat, egy gyümölcsöset és egy különlegeset tennék bele. Ha többféle méret, akkor a vendégsereg stílusától függően a legnagyobbnak vagy a közepesnek választanám a különlegeset, és a menü többi részétől függően dönteném el, hogy a könnyedebb gyümölcsös, vagy a töményebb csokis legyen a több.


A konkrét sorrendembe mondjuk pont nem került (sötét) csoki, nekem ez lenne:


Fehércsoki-málna, barackos túró, tiramisu-mascarpone

2021. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Valami csokis, valami piros gyumolcs, valami egzotikus vagy turokremes.
2021. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Csoki

Vanillia

Pisztacia

2021. jún. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

1.Barackos túrós

2.fehercsoki málna

3 fehercsoki málna

2021. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen valami gyümölcsös, egy édes, és egy különleges fajta.

Én imádom a gyümölcsöt, tehát amiket leírtál kb lehetne mind gyümölcsös is, de ugye gondolom mindenki azt sem szereti, ahogy mindenki az edeset sem. Ezért éri meg több fajta.

2021. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Csokit mindenképp beleraknék, mivel az emberek többsége szereti a csokitortát, azzal abszolút nem lehet mellélőni szerintem. A tiramisu is elég népszerű édesség, nem láttam még embert, aki ne szeretné :D Harmadiknak én is egy gyümölcsöset választanék.
2021. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Dorka900 ***** válasza:
66%

1. Kókusz rumos csoki


2. Fehércsokis málna


3.Tiramisu mascarpone


Arra érdemes figyelni, hogy alsó szintre olyan kell, ami tömörebb es elbírja a többit, a csokis torták általában ilyenek 🙂

2021. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én úgy választanék, hogy legyen legalább egy gyümölcsös / frissebb és egy csokisabb verzió, mert ált. van olyan vendég, aki nem szereti a csokit, meg olyan is, aki nem szereti a gyümölcsöst (inkább a krémeset meg a csokisat preferálja). Olyat nem választanék, amiben túl sok íz van egyszerre (pl. a meggy-csoki-vanília) - hatványozott esély, hogy rátok rohadjon, ha vki akár az egyik összetevőt nem szereti.


Én ebből a barackos-túróst, a kókuszos-rumoscsokist és a vaníliás-málnást választanám (de a fehércsoki-málna vagy az eper-csoki is jó lenne sztem az utóbbi helyett). Hogy melyik hanyadik emelet legyen... ehhez azért ismerni kellene a násznépet. Ha pl. sok a gyerek, akkor nem a rumost raknám a legnagyobb tortába :D.

2021. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!