Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jo hazassag lesz ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo hazassag lesz ha csak othonapja ismerjuk egymast a paromma?

Figyelt kérdés
Kulfoldre mentem melozni de vegul megismerkedtem egy fiuval aki nem engedet dolgozni,mivel 4 nap utan ossze is koltoztunk!Nagyon jol kijovunk egymassal.O megkerte a kezem,nincs is semmi ellentmondasom csak elore kivancsi vagyok a velemenyetekre.Esetleg tapasztalatokra?!
2010. aug. 24. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Lutri, nem ismeritek még egymást, a rózsaszín köd lehullása után lehet még belőle bármi, életreszóló kapcsolat is, szakítás is. Házasodjatok össze, ha mindenképp esküvőre vágytok most, de azért használjátok a józan eszeteket és legalább néhány évig még ne vásároljatok közösen ingatlant és ne vállaljatok gyereket! Szóval ne nehezítsétek meg a válást, mert ennek még az is lehet a vége.
2010. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezt senki sem tudja biztosan. Én mindenesetre szurkolok Nektek! Persze, ahogy írták: használd a józan "paraszti" (bocsi, nem sértés) eszed! Friss még a kapcsolat, nem is nagyon ismeritek egymást. De kívánom a legjobbakat!
2010. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

szerintem nagyon esélyes!!!:))

Mi történetünk: megismerkedtünk, másnap hozzá költöztem. 4 hónapja voltunk együtt mikor megkérte a kezem. Következö hónapban pozitív lett a terhességi tesztem, persze tervezett gyerek, azóta még sokkal jobban összenöttünk. Nemrég 1 éves évfordulón elvett feleségül. És iszonyatosan boldogan élünk, mindenkinek ilyet kívánok!

Nektek is!!:) Szerintem vágj bele, ennyi idö együttélés alatt azért kiderül, hogy kb. milyen ember a párod.

Sok sikert nektek!!!:)

22/L

2010. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

23:38


Édes vagy, de nemrég házasodtál, még fülig szerelmes vagy, a kérdező nyilván nem arra kíváncsi, hogy néhány hónappal az esküvő után még mindig boldog lesz-e.:)

De kívánom, hogy ez a boldogság kitartson életed végéig!

2010. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
23:46nek: igen valóban arról még nincs tapasztalatom, hogy évtizedekig együtt fogunk maradni, az majd jön az idövel:) Remélem nálunk is tökéletes marad minden!:)
2010. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Mi 4,5 éve vagyunk együtt, és közben is annyi minden új oldalát megismertem páromnak, negatívat is, úgyhogy egy kicsit várj szerintem!

Nem akarok vészmadár lenni, de ennyi idő alatt nem lehet a másikat megismerni!

Persze ez a te döntésed, a házasság gondolom nem azonnal lesz, tudtok még ismerkedni jobban.

2010. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Az ismerőseim között van erre példa,de ellenpélda is.van aki 4-5 hónap után kérte meg a kezét a barátnőjének és már 2 éve boldog házasságban élnek,most jön a baba. de sajnos ellen példa is van akik a házasságuk első évfordulója előtt el is váltak :( Én 3 év után lettem menyasszony és még kb 2 év az esküvőig.nem is bánom hogy ennyit vártunk mert kellett ez az idő ahhoz hogy megismerjük egymást,és már ne csak a rózsaszín köd legyen. szóval vegyesek a tapasztalatok és végülis simán összejöhet neked is.ha szeretnétek házasodjatok össze,az ne legyen akadály hogy pár hónapja vagytok együtt :))
2010. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lutri minden párkapcsolat, biztosra menni nem lehet. Ha 5 éve lennétek már együtt, akkor sem lenne biztos, hogy a házasság jó lesz, nem ettől függ. Sok szerencsét és sok boldogságot nektek!
2010. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Van esélye, de nagyobb az esélye, hogy nem. Várjatok még, minek olyan sürgős ez? Nem értem. Aki meg azzal példálózik, hogy már 2 éve boldog házasságban él ő vagy az ismerősei, az elég fura nekem. Mármint, hogy ezt hozza fel ide példának. Mert ha 20 éve élne boldog házasságban, az még jó példa lenne. Na de a 2 év az semmi, abból lehet még bármi, szinte sz.rt se éltek át együtt, és alig tudnak valamit a másikról. Szerintem valakit 2 év alatt lehetetlen kiismerni. Lehet, hogy 5 év múlva a tányérokat fogja a fejedhez vagdosni, és évekig marakodtok majd a válásnál (persze az is lehet, hogy nem).
2010. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Engem ebben az egészben az riaszt meg, hogy "nem engedett dolgozni", olyan, mintha a nagy álmaid, a külföldi munka és a céljaid hirtelen teljesen alárendelődtek volna a párkapcsolatnak. Minek így sietni? Miért kell mindent feladni? Hol vagy Te ebben a kapcsolatban? Én több időt adnék magamnak a helyedben, hogy megtaláljam a helyem a kapcsolatban és azon túl, tehát a való életben. És ha ez a kettő együtt működik, akkor menj bele házasságba. Szerintem minden embernek szüksége van az egyéni önmegvalósításra akkoris, ha van párkapcsolata, és ez sokszor lehet buktató. 24N
2010. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!