Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek? Nagyon ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon ciki?

Figyelt kérdés
jövőhéten esküvőre megyek. nemigazán tudok táncolni még csárdást sem. és az esküvőn alig ismerek valakit.. nagyon fogok unatkozni? mittudok tenni?
2010. aug. 21. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Én is voltam így esküvőn. Táncolni nem tudtam és konkrétan a testvéremen kívül senkit nem ismertem. A tesóm meg mindíg a táncparketten volt. :S Én nem unatkoztam nagyon. Ettem, ittam, nasiztam, néha kimentem cigizni és elbeszélgettem egy-két emberrel, hogy honnan ismerik a párt, hogy érzik magukat...stb.
2010. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
majd piálsz mint a göde :)
2010. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szerintem, ha van eszed akár fiú vagy akár lány, megpróbálsz ismerkedni becsajozol, bepasizol és nem azon gondolkozol, hogy vajon most mit csináljak.

A lényeg ne pánikolj, csak lazán. Légy jófej és biztos szimpatikusnak fog tartani 1-2 ember

2010. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Hát figyelj, én se táncoltam soha még 1 eskövőn sem.


Akkor csak ott ülsz és beszélgetsz, eszel, iszol, nézed a többieket, aztán kész.


Ha meg unod a programot, akkor megmondod hogy bocsi, de haza kell mennem, aztán lelépsz.

2010. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Nem is csárdást táncolnak végig egy lakodalomban, biztos lesz bulizós rész is, ahol tök mindegy ki hogy táncol. Azt írod alig ismersz valakit, vagyis mégiscsak vannak páran ismerősök. Ez is jó. A többiekkel meg lehet ismerkedni.
2010. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Dehogyis ciki. Anyum utál táncolni, és nem is tud. Én szeretek így elugrándozni, de azt sem nevezném táncnak.


Ha nem akarsz, nem táncolsz. Lehet beszélgetni, ismerkedni, enni-inni egyszóval: mulatni! :D Ennek a táncolás nem feltétlen kell, hogy része legyen.

2010. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne problémázz ezen. Sokan nem tudnak táncolni, mégis elmennek az esküvőre, a lagziba. Jöhet egy olyan pont, mikor úgy magával ragad a hangulat, hogy akár meg is próbálkozhatsz egy kis egyszerű tánccal. Nem hinném, hogy bárki is a te táncodat figyelné. Inkább a menyasszonytáncon lesz a hangsúly, amit viszont elkerülhetsz, ha lány vagy. Az arra szánt pénzt pedig diszkréten átadhatod. Unatkozni sem fogsz, mert ilyen helyen hamar oldódnak az emberek, barátkoznak, ismerkednek. Menj nyugodtan!
2010. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én egy esküvön jöttem össze a párommal, igaz h az akkori párommal mentem, na az volt a ciki....:)
2010. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az esküvőkön a sok piálás miatt tök jól lehet ismerkedni. Koleszos koromban az éttermünkben minden 7végén esküvő volt, ilyenkor felkaptam a vizsgázós öltönyömet, aztán lementem én is a buliba:) aztán vittem a koliszobába a csajokat :) régi szép idők.
2010. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
en sem tudok tancolni, de 11 utan elkezd hatni az alkohol annyira, hogy egy orara mar mindenbol profi leszel, es te leszel a tancparkett ordoge. ne gyulladj be egy egy spontan tettol. engedd el magad es szorakozz. nem temetesre mesz hanem BULIBA!!!!!
2010. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!