Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a velemenyetek a mennyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a mennyasszonytancrol es rablasrol?

Figyelt kérdés

volt valaki aki ezeket elhagyta es nem volt.

nagyszuleim es rokonaim nyaggatnak h miert nem akarok mennyasszonytancot es rablast.


2010. aug. 19. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy hagyomány. Nagyszüleid rokonaid gondolom idősebbek, anno még teljesen természetes volt az ilyesmi. Manapság már nem mindenki követi a divatot.


Én személy szerint mindkettőt kedvelem, legalább feldobják az esküvőt. :)


20F

2010. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimnél rablás volt (nem számítottak rá, anyut kivitték a kapu elé, apámat meg leküldték a kertbe keresni...), de menyasszonytánc nem volt, anyu azt mondta, nem akart pénzgyűjtést szervezni az esküvőből, nem azért házasodtak. Nem mint ha nem jött volna jól nekik a pénz, mert semmijük se volt, sőt, nagyanyámékat anyu részéről még segíteni kellett, nehogy éhkoppon maradjanak, de anyuban visszatetszést keltett, aki akarta őket segíteni, odaadta nászajándékként. Új asszony tánc volt, de az más.
2010. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában 3 esküvőn voltam (rokonság), ebből 2-n volt rablás. Az egyik csak a túloldalon lévő sörözőbe, a másik viszont autóval volt. Pár rokon morgott a vőlegény részéről, de nem sokat számít, mert a vőlegény amúgy sem tartot velük szoros kapcsolatot. A többiek meg élvezték.
2010. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Unokatesóméknál is volt, nekem nem tetszett, főleg hogy el is vesztek egy kocsmában :D Minden esetre szerintem a bál jellegű esküvőknél nincs szebb.
2010. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nálunk volt menyasszonytánc, vagyis inkább újasszony tánc:) közben dobálták az aprópént, hát nem volt kellemes, mikor eltaláltak:D de szerintem nagyon jó volt.

rablást nem akartam, mert egyszer szüleim voltak egy olyan lagzin, ahol rablás miatt halt meg a menyasszony, aki rabolta nem figyelt előre és elestek asszem, hogy leestek a lépcsőn...:S

2010. aug. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
egyik ismeősünk esküvőjén elvitték a mennyasszonyt egy diszkóba majd a köv. kocsival a vőlegényt is és ott mulattak a fiatalok kb. fél órát :)
2010. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!