Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek, hogy jó legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt, ő nagyon szeretne elvenni veleségül. Az a baj, hogy én most fogok egyetemre járni, igy csak ő tud pénzt keresni. A szüleim nem támogatnának és nem is várnám el tőlük, mivel nem túl jó a kapcsolatunk. Egyetem mellett nem tudnék dolgozni, mert olyan a program, hogy lehetetlen. Egyik nap 10-től 4-ig vannak a kurzusok, másik nap 12-től 20óráig. Hogyan tudnánk megoldani? A párom már abban a korban van, hogy 'ideje lenne' megházasodnia.
2010. aug. 16. 01:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem mennék hozzá,ha nem érezném,hogy én is nagyon akarom.Abból,ha csak az egyik fél dolgozik,és nem is keres túl jól,hosszútávon nagyon sok probléma lehet,akár válláshoz is vezethet.Attól tart,hogy az egyetemen összejösz valakivel,és elhagyod őt.Ha esetleg ez előfordul,akkor sem menti meg a kapcsolatot a papír,és jöhet a vállási procedúra.Ha meg szeretitek egymást,és kitartotok egymás mellett,mit számít a papír?Én megvárnám az egyetem végét.
2010. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy nem hagynám el. Erdélyben élek, igy román egyetemre kell járnom és kizárt, hogy egy román sráccal összejöjjek. Könnyű mondani, hogy addig keressen jobb munkát! Nem teheti, szakmunkásként dolgozik és őket sehol nem fizetik jól meg. A szüleimmel nem tudom rendbehozni a kapcsolatom, mert nem is volt igazán. Nagyszüleim neveltek, mig meg nem haltak. Én szeretem a párom, eljegyzés már megvolt és feleségül mennék hozzá, mert attól még tudok élni. Kettős érzelmek vannak bennem, egyfelől szeretem őt és nem kellene más, de arra gondolok, hogy egy fizetésből nem tudnánk megélni.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. aug. 16. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!