Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek, hogy jó legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt, ő nagyon szeretne elvenni veleségül. Az a baj, hogy én most fogok egyetemre járni, igy csak ő tud pénzt keresni. A szüleim nem támogatnának és nem is várnám el tőlük, mivel nem túl jó a kapcsolatunk. Egyetem mellett nem tudnék dolgozni, mert olyan a program, hogy lehetetlen. Egyik nap 10-től 4-ig vannak a kurzusok, másik nap 12-től 20óráig. Hogyan tudnánk megoldani? A párom már abban a korban van, hogy 'ideje lenne' megházasodnia.
2010. aug. 16. 01:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem bánja, hogy ő tartson el, az ő dolga.
2010. aug. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
vagy átmész levelezőre, mellette dolgozol vagy vártok még pár évet, vagy a párod tudomásul veszi h tanuló vagy, és eltart az egyetem végéig.
2010. aug. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
78%
Fogsz tudni dolgozni, ha keresel. Adatrögzítő/mcdonalds/call center - össze-vissza részmunkaidőben is működnek. Sok sikert és boldogságot :)
2010. aug. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Ezért nem kell sokkal idősebb pasi...
2010. aug. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudna eltartani, mert nagyon kevés fizetést kap, kettőnknek nem lenne elég. Most dolgozom szezonmunkásként, de egy hónap múlva lejár az is.
2010. aug. 16. 02:24
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Most ki tart el?

Házasodj egyetem után. A vőlegény keressen jobb állást addig! Ha nem vőlegény, addig eljegyezhetsz.

Ne menj még férjhez, még nagyon korai. A párod szeretne, de nem te. Várjon rád! Te csak új családot keresnél még a régi helyett! Kicsit még érjél!Rendezd a kapcsolatod a szüleiddel!

2010. aug. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Azért erőlteti a házasságot, mert fél, hogy az egyetemen mást találsz. Nem jó alap egy szorongásra - ráadásul nem is a saját szorongásodra - alapozni az életedet!

Mondd, hogy szereted, de egyelőre ne jöjjön elő ezzel a kérdéssel, arra kéred.. Egy évig ne hozza szóba,, mert neked nehéz nemet mondanod, de még fiatal vagy a házassághoz.

2010. aug. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem 1 év után tette fel a kérdést, hogy hozzámennék-e. 2 évig főiskolára fogok járni, legalább 2 évet szeretnék dolgozni, utána jöhet eljegyzés-esküvő.


Nem érdemes elkapkodni életed legszebb napját!

2010. aug. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz,hogy fiatal vagy a hátassághoz,é smég élned kell. Akik összeházasodnak azok is élnek! Nem értem,hogy most miért trendi,ha egy nőnek azt jelenti az élet,hogy váltogatja a pasasokat! Ezt inkább másképpen nevezném!

Én elvégeztem az első évet az egyetemen,amikor összeházasdotunk. Nem tartottunk lakodalmat,csak két tanuval esküdtünk. A párom is egyetemista volt. Mindeketten koleszban laktunk. Hétközben kicsit nehéz volt együtt lennünk,de megoldottuk. Az ösztöndíjunkból éltünk,bár a szüleink is segítettek. A hétvégeket pedig valamelyikünk szüleinél töltöttük.

Már 14 éve vagyunk házasok,két gyerekünk van,és minden rendben közöttünk. Nem váltogattam a pasasokat,de ÉLTEM szeretetben és megértésben.

2010. aug. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
miért ne tudnál dolgozni? tesco, éjjel is nyitva vannak ill.- hétvégén ;)
2010. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!