Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan vehetném fel a nevét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném fel a nevét?

Figyelt kérdés
A vőlegényemnek Máté a keresztneve. Legyen az ő neve Kovács Máté, az enyém Baranyai Zsuzsanna (azért írtam ilyet, mert az én nevem még ennél is hosszabb, saját neveket nem szeretnék írni, mert nekem olyan nevem van, amiből nincs másik). Én szeretném felvenni a hagyományos Kovács Máténé formát, viszont az, hogy Máténé...nem hangzik hülyén? Azt a formát semmiképp nem szeretném, hogy Kovács Zsuzsanna, az végképp nem, hogy Kovácsné Baranyai Zsuzsanna...még hosszabb. A leánykori nevem sem szeretném megtartani, olyan mintha nem is lennék a felesége. Ötletek, vélemények? Előre is köszönöm!
2010. aug. 15. 20:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :) Van még szűk 1 évem, hogy eldöntsem...majd azért a párom véleményét is kikérem. De ahogy néztem közösségi oldalakon, elég sok Máténé van...de nekem akkor is fura. Lehet a Kovácsné Baranyai Zsuzsanna verzió lesz a nyerő. :)
2010. aug. 15. 21:45
 12/13 Eperke8 válasza:

En teljesen felveszem a ferjem nevet, jelen peldaval elve "Kovacs Zsuzsanna " leszek... szerintem ez szep, es udvarias kifelyezese annak, hogy hozza tartozom... mostanaban divat ez a kek-harisnyaskodas... de szerintem a tulzott nevfelvetel nevetseges es bonyolult... kovacs- baranyai matene zsuzsanna - kata-klara, stb... es akkor a te gyerekei hazasodas utani nevei? ^_^...

persze nem szeretnem elvicceskedni a kerdest, de gondold at... A Matene tenyleg nem 5-os...

DE neked kell a nevvel elned _ joesetben _ orokre...

2010. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ő is felveheti a te neved,

szóval lehettek Baranyai Máté és Zsuzsa.

2010. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!