Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői videóért 300-400...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői videóért 300-400 ezret kifizetnek?

Figyelt kérdés
Ez állítólag egy vidéki városi ár. Ezt miért fizetik jobban mint mondjuk fotóst?

2020. szept. 21. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ennyi a piaci ára, így akinek ez fontos és megteheti, az kifizeti. Vannak ennél olcsóbb megoldások is, de ennyi pénzért általában kapsz valami extrát. Több ember dolgozik rajta, drónnal, stb.


Ha beleszámolod a videósok szaktudását, és hogy többen vannak ott egész nap, majd az utómunkát, már nem is olyan irreális ez az ár. Nem beszélve arról, hogy többmilliós profi felszereléssel dolgoznak.


De a profi filmes drónfelvétel és a rokonok telefonos videói között sok lépcsőfok van. Egy egyszerűbb felvétel ennél sokkal olcsóbb, és az is csökkenti az árat, ha a videósoknak nem kell egész nap ott lenni.

2020. szept. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván valaki kifizeti, különben nem lenne piaca.

Én nem fizetnék ennyit videóért (fotókért sem), nem igazán érdekel, ráadásul utálom felvételről visszahallani a hangomat.

2020. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá, akkor ki. Ha nincs, keresnék olcsóbbat, de videó nélkül nem maradnék. Nekünk se lett extra a videónk, nem az, a minősége jó, de kicsit oldschoolok az átvezetők, én más zenét tettem volna alá stb. De az az igazság, hogy nem ez számít, hanem az, hogy az gyakorlatilag csak az esküvő és a temetés az olyan esemény, ahol a családod apraja-nagyja összecsődül és nagyon-nagyon jó lesz visszanézni később! Az én szüleimnek már van videó az esküvőjéről, igaz, csak minden részről van kis felvétel és annyi, pár éve digitalizáltuk otthon, mert még videókazettán volt, a fél násznép már rég halott és tök jó őket látni fiatalon, táncolni a mostani középkorúak még pici gyerekek tök vicces, úristen X rokon, hogy tudott táncolni, ha nem csoda, hogy y örökölte stb. A mi esküvőnk még csak 10 éve volt, de már most vannak, akik azóta már nem élnek. Persze a telefonok világában van már videó mindenkiről. Igen, de nem az egész családról egyben, vidám eseményen és az nincs meg mindenkinek. Ezen össze van hozva mindenki, és szívesen nézi meg akárki, akár 10-20-30 év múlva is. Nem azért, mert én vagyok a menyasszony és tündöklök, hanem, amit mondok, a család miatt, amiből az egész rajta van.
2020. szept. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Mi nem akartunk videósra költeni,és nem is bántuk meg. Jó fotósunk volt,ami minden fontos pillanatot levett,a barátok többsége pedig kérésünk nélkül ugyan,de nagyon sok videót csináltak,így a lagzi minden fontos részéről maradt fenn valami videó. Amúgy én személy szerint utálom magam nézni videón,ezért nálunk kb kidobott pénz lett volna.
2020. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%

Mi azt tapasztaltuk a saját életünkben, hogy hiába készítünk kvázi sok videót, szinte sosem nézzük vissza őket. Magunkat meg egyenesen nem szeretjük videón látni, vagyis nekünk nem tartozott a prioritások közé, hogy ennyi pénzt elköltsünk valamire, amit eleinte nézeget az ember, aztán meg max 5-10 évente.

Én fotó fan vagyok, tele vagyunk velük mindenhol minden eseményről, így abból viszont szerettünk volna jót választani, ezen nem spóroltunk. Nekünk ez fontos volt, a videó hiányát nem bántuk meg.

2020. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy kinek és miért, mert itt is óriási különbség van szolgáltató és szolgáltató között. Én tudok olyanról aki már évekkel ezelőtt is millió felett dolgozott filmesként és bőven tele volt munkával és olyanról is aki százezer forint körüli összegért sem kellett senkinek. A középkategória kér most nagyjából ennyit (300eFt) és nem hallom, hogy panaszkodnának, hogy nincs munkájuk, szóval igen, kifizetik a párok.
2022. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!