Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kifizetnétek a tartozást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifizetnétek a tartozást?

Figyelt kérdés
Válás folyamatban, 1.5 éve külön élünk. Nekem van új nő az életemben, közös gyerek. Mèg a házasság alatt az exem telefonját a nevemre vettük előfizetéssel. Azt mondta lejárt az előfizetés és ezért cserélt számot. Ma kaptam egy levelet, hogy 100 ezer forint tartozást csinált, hónapok óta nem fizette az előfizetéssel járó költségeket. Ő azt hitte, ha számot cserél, akkor azt nem kell kifizetni. Kèrtem a szolgáltatót, hogy több részletben lehessen fizetni. Igen ám, de havi szintre is lebontva 10 ezer forint. Munkanélküli az ex, 2 közös gyerekünket neveli. Szerintem nem fogja tudni kifizetni, de nekem ezt úgyse mondja meg. Hogy bízzak így benne, hogy adjam neki a csekkeket? Gyerektartásból nem tudom rendezni, mert azt nem fizetek, mivel ezt rendeztük másképp. Mit tegyek, ha nem fogja fizetni? Ez az összeg jelenleg számomra is megterhelő, hirtelen is jött. Továbbá aggódok, mert a régi közös házunkban lakik és szinte minden számla az én nevemen van. Ennek átíratása folyamatban. Bèkésen válunk, de az anyagi helyzetét nem beszéli meg velem.
2018. dec. 5. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Semmit nem tudsz tenni,mivel a te neveden van.Még azt se mondhatod,h gyerektartásból levonod,mivel másképp rendeztétek.Ez elég nagy szopacs.Legyél résen,mert beidegesedik,megnyitja a vízcsapot amit nem zár el napokon keresztül,aztán lehet nyögni a vízszámlát is.
2018. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Hivatalosan az a te tartozásod.

Az exed ott maradt két gyerekkel, munka nélkül. Na, szerinted milyen az anyagi helyzete? Marha nehéz kitalálni.

A szomorú az, hogy az ő anyagi helyzete határozza meg, hogy a te két gyereked milyen anyagi helyzetben van.

2018. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Munkanélküli és nem fizetsz gyerektartást se??
2018. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az bízza közös tartozás. Felesben kellene fizetnetek papírforma szerint.

De úgyis te fogsz fizetni mindent, sőt még gyerektartást is fogsz fizetni. Ne legyenek illúzióid, már soha nem szabadulsz tőle. Amíg élsz szívni fogja a véredet.

2018. dec. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ex eddig nem foglalkozott a gyerekekkel, pár hónapja neveli őket ő. Azt mondta talált munkát, jó helyük lesz a gyerekeknek, ez nem így történt. Adtam neki haladékot, hogy januárig találjon munkát vagy a gyerekek jönnek hozzánk vissza. Én az esélyt megadtam, hogy az anyjukkal élhessenek. Sajnos ő nem sokat tesz azért, hogy legyen munkája. Itt mindent megkaptak a gyerekek, de az anyjuk nem pótolható mással. Ezért mentem bele, hogy kapjon egy esélyt.
2018. dec. 6. 12:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon papucs vagy. Ha jót akarsz magadnak, akkor legalább önként ne legyél lábtörlő. Állj a sarkadra, és állj ki végre valamiért. Ha a gyerekekért sem teszed akkor kiért?

Nőt meg találsz, bőven, a gyerekesek pótanyának is jók - legalább is egy részük.

2018. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Azt mondta talált munkát, jó helyük lesz a gyerekeknek, ez nem így történt." Es Te meg ő ugy gondoltad ezert nem is kell gyt???


Én az esélyt megadtam, hogy az anyjukkal élhessenek. " = én inkább nem foglalkoznék a gyerekekkel több időm jut a nőmre

"Ezért mentem bele, hogy kapjon egy esélyt." = azert akartad igy hogy több időd legyen


Exem majdnem ugyanigy pattintotta le a gyerekeket...ne seruljenek a jogaim, nem akarja tőlem elvenni őket, meg amugy is, ne "kenyszeritsuk" a gyereket...

2018. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt rosszul látod. Nekem jó volt, amikor itt voltak velem. Imádom őket. Ha úgy alakul, akkor nagyon örülni fogok nekik.
2018. dec. 7. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!