Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kisgyerekes anyukának menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekes anyukának menyasszonyi ruhának ezek milyenek?

Figyelt kérdés

[link] a rózsaszín-fehér,

[link]

[link]


Ki melyiket választaná? Az alakom megvan hozzá, hogy kb mindent felvehessek.


2010. júl. 30. 09:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólónaa az utolsó ruhája,valami gyönyörűűűűűűséges.Igazi menyasszonyi,de mégsem fehér,elegáns és nem kihívó én valami ilyet választanék tuti!!!erre nem mondaná senki,hogy nem illik,de mégis meseszép lennél,fiatalos kihívó had pukkadjon a násznép:)))

[link]

jjjjuuujjjjj-ez volt az én ruhám:(((((Most potyognak a könnyeim,bocsi érte

[link]

Ez is jó... [link]

2010. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,a 2.volt az enyém,a többit csak ajánlatként,de ezekből az első tetszik nagyon.Olyan rejtett fehér....Sok boldogságot!!
2010. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nekem a 10:52-es első linkje tetszik de nagyon!

Nagyon jó az a bordó szalag a ruhával!

2010. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ma már az az általános, hogy valakik előbb együttélnek (vadházasság), majd házasodnak. Miért ne vehetne fel a nő fehéret??

2 kisgyerekkel is felvehetsz fehéret szerintem, de ha nem akarsz, akkor én is az ekrüt javaslom, na de onnantól már olyat, amit te szeretné :)

Sokan örülnének, ha 2 gyerek után még élő lenne a kapcsolatuk és esküvőt terveznének. Sajnos manapság pont azt hallani, hogy a pasi megcsalja a várandós vagy épp pici babás feleségét, és szétmegy a kapcsolat. NINCS SZÉGYENKEZNI VALÓD! Sokan inkább tanulhatnának tőletek! :)

2010. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez a Te napod. A Te esküvőd. Ne azért ne viselj fehéret, mert van pár "én megmondtam" rokon...


Erről mindig egy Woody Allen anekdota jut eszembe.


"Gyerekkoromban nagyon utáltam, mikor az esküvőkön a vén nyanyák csipkedték az arcom a következő szöveggel: - Lehet, hogy te le leszel a következő... Csak manapság hagyták abba, mióta ugyanezt csinálom nekik a temetéseken..."

2010. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 fotucsok válasza:
A 10:52-es bordós masnis az nagyon különleges és gyönyörű!!!
2010. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én másodszor megyek férjhez van gyermekem is..közösen döntöttünk a párommal a tűzpiros ruha mellett..tűzpiros fátyollal..ugyan olyan habos babos mint a fehér az első házasságoknál csak ez legalább sokkal vadabb:)
2010. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Most szombaton lesz az esküvőm, aznap két éves a fiam, és nem érdekelt senki véleménye, ezt veszem fel:

[link]

2010. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!