Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kisgyerekes anyukának menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekes anyukának menyasszonyi ruhának ezek milyenek?

Figyelt kérdés

[link] a rózsaszín-fehér,

[link]

[link]


Ki melyiket választaná? Az alakom megvan hozzá, hogy kb mindent felvehessek.


2010. júl. 30. 09:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nekem is az 1. A legelső.
2010. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
A kommentben küldöttek nagyon szépek!!!
2010. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Az első háromnak a fazonja tetszik inkább nem is a szín.

A két kommentes meg cakpak

Az a baj, a fehérrel, hogy nagyon sok én megmondomatuti rokon van, akiktől elég sokáig hallgathatnám, hogy mit képzelek fehérben férjhez menni. Ráadásul két gyerek után.

Hát istenem, ez van, a kicsik előtt senkinek nemjutott eszébe, hogy vagy házat vegyenek vagy esküvőt csináljanak nekünk, és vagy ezért vagy azért hitelt nem akartunk, most van arra keret hogy végre hivatalossá tegyük a kapcsolatot, mert a kéttanús esküvőt talán jobban hallgatnánk mint a fehér ruhám...

Köszönöm a válaszokat.

2010. júl. 30. 10:41
 14/28 A kérdező kommentje:

Esetleg linkeléntek pár ruhát amit ti viselnétek a nagy napon, a kissegítőim folyton bekavarnak:)


Köszönöm

2010. júl. 30. 10:45
 15/28 anonim ***** válasza:
70%
Ne hallgass senkire,nyugodtan húzz fehéret!Az okosok, meg had zsörtölődjenek!Vagy talán bűn hogy van gyereked?Az esküvő fehér ruhában a legszebb!A kérdésben belinkeltek közül a 3. a legszebb,minden szempontból, aztán amit később linkeltél azok közül pedig az 1.!A te esküvőd, ne másoknak felelj meg!Legyél szép, a gyerekeknek majd csillog a szemük hogy az anyukájuk milyen szép!Sok Boldogságot!
2010. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
70%

Ez a te nagy napod,két gyerekkel is!!! Ha nem vagy mélyen vallásos,akkor nyugodtan vegyél fel fehéret,vagy krém színűt.Ezek csak színek,jelképekkel,ha valakinek nem tetszik,hát Istenem,ez van.Én ezeket simán felvenném!

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
70%

Az "én megmondomatuti rokon"-t nem kell meghívni az eskövőre ;)

Ez a Ti napotok.Úgy legyetek felöltözve, olyan legyen a lagzi ami szerintetek jó

2010. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

mindenki a saját lelkiismerete szerint dönt.

Még a vadházasság elmegy, azután még fel szoktak venni fehéret, de gyerek után tényleg nem.

Nagynéném 48 évesen ment férjhez, korához képest totál fiatalos, mindenki azt hiszi a barátnőm...

Nincs gyereke, de nem vett fel fehéret. Érthető nem?

Egy totál szép organza-szatén ruha volt rajta, ami a pezsgő és a halvány bronzszíneiben játszott. Hozzá egy sötét bronz organza stóla.

Kála csokorral, ami szintén nem volt fehér, barack színű volt.

Nagyon elegáns, szép esküvő volt.


Ehhez képest nemrég voltam egy esküvőn, ahol a menyasszony és a vőlegény évek óta vadházasságban éltek, de a menyasszony habozás nélkül felvette a hófehér ízléstelen csicsamicsás strasszos ruhát, kesztyűvel és tiarával. na nekem ez így sok volt egybe...


Szóval inkább az elegáns pasztell színű ruhát válaszd. sokkal szebb.

2010. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
[link] na jó ezt nem az esküvőmre, de ez meseszép:) bordóban menyecskéne?:P
2010. júl. 30. 11:01
 20/28 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

ezek is nagyon szépek:)

2010. júl. 30. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!