Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy zajlott az esküvőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlott az esküvőd napja? Általában hogy zajlik a Nagy Nap?

Figyelt kérdés
Nem találtam erre vonatkozó kérdést. Nálad hogy volt? Főleg a lagzi érdekelne? Az időpontokat is leírnád, hogy mi kb. hánykor? Elég fontos lenne, köszi! :)
2010. júl. 29. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi Pénteken fényképezkedtünk mert akkor volt idö rá elég.


Szombat reggel fodrásznál kezdtem, aztán körmös felfestette a fehér hennát a kezemre majd haza öltözködni.


Falun volt. 3-tól jöttek a vendégek hozzánk ott volt a lánykikérés azt hiszem fél 5-kor. 5re a házaságiban, mi ott max fél órát akartunk lenni de az anyakönyvezetö 1 órás unalmat csinált. Aztán 6-ra mentünka a templomba, az nem volt baj hogy késtünk, aztán az étterembe. volt vöfély ö szórakoztatta a vendégeket kb 8-kor kezdödött a kajálás. minden fogás közt elég sok idö volt, közben a vöfély mulatattott. 11-kor volt a torták behozatala a mennyaszonyi felvágása. aztán éjfél elött pár perccel a gyertyfénykeringö, majd átöltözés és éjfélkor újasszonyként a menyecske tánc. ezekután sülteket hoztak és mulatás.


Aztán egy évre rá elváltunk. de az esküvö szuper jó volt.

2010. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk 13 órától volt az étteremben a vendégvárás... mi előtte mentünk fotókat készíteni... aztán 3/4 15-kor búcsúztatót mondott a vőfély...utána mentünk kocsikkal a polgári esketésre ami 1/2 16-kor volt... majd 16-kor a templomi esküvő... ennek 3/4 17-re vége volt...a templom előtt fotózkodás, csokordobás, legényfogó dobás... aztán vissza az étterembe... ott még különböző játékok (tányértörés, "nyisd ki babám az ajtót" stb)... 1/2 19-kor kezdődött a vacsora... ennek 1/2 21-re vége volt... jött a gyertyafénykeringő... aztán táncika... 23-kor hozták be a menyasszonyi tortát...aztán tortaosztás...tánc...játékok... 1/2 1-kor kezdődött a menyasszony tánc... aztán tánc...tánc... hajnalban még töltött kápi...tánc...tánc... aztán reggel lett... :D
2010. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggel elég korán keltem, elmentem a fodrászhoz, 11-re végeztem. Megebédeltünk, körbevittem anyámékat a belvárosban, du. négy felé elkezdtünk öltözni, sminkeltem, ötkor elindultunk a házasságkötő terembe gyalog, fél hatkor volt a szertartás, hatra foglaltunk termet az étteremben, kilenckor ment mindenki a dolgára. A legtökéletesebb esküvő volt, amit magamnak el tudtam képzelni.
2010. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy falun nem volt idő fényképezkedni aznap, nekünk Pesten is meg kellett tudni oldani (ki csináltat 2 ugyanolyan sminket, hajat?), pedig ott nagyok a távolságok, sok időt elvesz az utazás.


7-11h fordász, smink

11-14h fotózás (utazással)

2- negyed 4-ig kis pihi otthon, kaja, pisi

4-5 templom

5- fél 6 anyakönyvvez

fél 6- fél 7 csokordobás, fotózás rokonokkal

fél 7 étterem, nyitótánc, tánc

fél 8 vacsi

tánc

10 torta

11 meny.tánc

12 gyertyafény-keringő, átöltözés

buli hajnalig

2010. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előző nap körömfestés

aznap 9-kor fodrász

11-kor smink

utána ruha

12:30-kor indulás

13:30-kor érkezés ott jópofizás

14:00 önkormányzat

15:00 indulás vissza a mi kerületünkbe

fotózkodás, a többiek addig mentek az étterembe

mi 16:30 körül érkeztünk meg

evés ivás táncolás örülés jó buli

kb 18:00 mindenki erősen ittas, de olyan jópofán

utána vacsi

táncolás

23:00 körül menyasszonytánc

utána buli reggel 4-ig

senki sem józan, csak én meg a férjem...... én alig bírtam menni, egész éjjel táncoltam

utána nászéjszaka jellegű próbálkozás, de hullafáradtak voltunk :D :D ezért írom, hogy próbálkozás :D :D

2010. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. júl. 29. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!