Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhád volt a csillagjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhád volt a csillagjelmezből? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok? Jók a ruhák? Tényleg van csoportos kedvezmény? Be kell jelentkezni? Milyenek a menyasszony/ menyecske/vőlegény/koszorúslány ruháik?


[link]


2010. júl. 28. 13:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Előre is köszi! :)
2010. júl. 28. 13:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csupa jó tapasztalatom van. Internetem már előre kinéztem milyen ruhát szeretnék, aztán bementem lefoglaltam előre a ruhát, aztán bementem érte. Aranyosak, kedvesek voltak. A ruha nagyon jó minőségű volt.
2010. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekünk innen volt szalagavatóra a ruhánk. rocky ruha. nekünk volt valamennyi kedvezményünk, mivel mi is csoportosan rendeltünk. (már nem tudom,hogy mennyi)

Kicsit rossz volt a megrenelés a szinekben, senki nem azt a színt kapta amit szeretett volna, de részben a mi hibánk volt, mivel bonyolúltan kérték, hogy ki milyen szint szeretne. Hogy állítsuk sorrendbe a szineket, és azt is írjuk le, hogy melyik az a szin amit egyáltalán nem szeretnénk, na le is írtuk, elküldtük, és nagyon sokan (én is) azt a szint kaptam amit kizártam. Na de mindegy, a ruhák minősége nagyon jó volt, időbe megkaptuk. Sajnos a menyasszonyi ruhákról nem tudok semmit, bejelentkezni pedig nem kellett, egyik osztálytársam bement az üzletbe és ott beszélték meg, hogy mi hogy lesz. Kicsit hosszu lett, de remélem segítettem :)

2010. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! :)
2010. júl. 28. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!