Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek oda kell adni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek oda kell adni a pénzt ilyenkor is?

Figyelt kérdés
Egyik kolléganőm esküvőjére vagyunk hivatalosak,illetve hívott a lakodalomba is,de oda nem megyünk.Ha elmegyünk az esküvőre,a nászajándékot akkor is oda kell adni?
2010. júl. 23. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Mi oda adtuk.

De ha sajnálod miért nem utasítottad vissza az egész meghívást?Vagy ha nem tehetitek meg,akkor miért nem mondjátok meg nekik őszintén?El lehet bármit fogadni,kivéve a sunnyogást.

2010. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
De milyen vagy bár bazzeg... Vagy elmész és adsz is ajándékot vagy maradj otthon és kívánj boldogsáot. De ilyenen garasoskodni olyan undorító.
2010. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha gond, hogy adni kell inkább akkor ne tedd. Nekem nem kellene ilyen hozzáállással. Ha elfogadod az esküvői meghívást, akkor tégy annyit a borítékba amennyit a pénztárcád megenged. :)
2010. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem "kell", de azt elvileg nekik szántátok, nem? .Én odaadnám. Ha meg nagyon nem tehetitek meg, azért nem akarod odaadni, akkor inkább valami kedves, de nem túl drága ajándék jobb lenne.
2010. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Az esküvőn akarod átadni az ajándékot? Jaj ne!! Elmész a lakadolomba és a vacsora előtt odaadod! Meg esetleg kajálsz!
2010. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!nem garasoskodok,megvan rá a pénz,csak nem tudom,ilyenkor mi a teendő.a lakodalomba NEM megyünk,csak esetleg az esküvőre.nem sunnyogok,ahogy az egyik kedves válaszoló írta.
2010. júl. 23. 16:04
 7/18 A kérdező kommentje:
a második válaszolónak üzenem:a bazzeg és barátait tartogassa meg magának.azt hiszem,nem erről szól az oldal.kérdezek valamit és kulturáltan válaszol az ember.
2010. júl. 23. 16:06
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
És majd a menyasszony fogja cipelni az ajándékotokat a menet elején? Bocsi, de az ajándékoddal tényleg nem fog foglalkozni abban a pillanatban. Inkább az esküvő előtt vidd el neki! Én ha menyasszony lennék esküvőn el se fogadnék semmiféle ajándékot!
2010. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

De áruld már el miért függ össze azzal az ajándékozás,hogy elmész vagy nem a lagziba,vagy csak az esküvőre?

Megtiszteltek téged a meghívással,amit részeben elfogadtál.

De mi köze ennek a gesztushoz,hogy viszel-e ajándékot?Mi ez ha nem garasoskodás?Nem arra gondolsz,ha már úgysem eszel-iszol ott,akkor minek kellene ajándékot adnod?

Én ha adok szívből adom szeretettel,és nincs semmiféle kikötésem.Ha meg nem akarok,akkor egyszerűen nem fogadom el a meghívást,ennyi.

2010. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak ilyen zsugori "jaj, van rá pénz csak nemtom mi legyen" embereknek nem fogok normálisabban válaszolni, mert őméltóságának úgy tetszik. Annyira evidens dolog, ha mész egy esküvőre (nem érdekel melyik része, mész), ILLIK ajándékozni, csak nem viccből hívtak meg...
2010. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!