Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért ilyen népszerű a színes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen népszerű a színes menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés
Az oldalon is tapasztalom hogy nagyon sokan linkelnek be színes ruhákat(pl srága,fekete,lila). Az még oké,hogy van minta a ruhán ami mondjuk zöldes,vagy bordó. De fekete menyasszonyi ruha...Rendben hogy nem a szokásosak akarják,de Miért ilyen nagy divat? Ti felhúznátok ezeket?
2010. júl. 22. 22:49
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
90%

én biztos hogy nem vennék fel színeset...max ilyen okkeros fajtát ami olyan halvány sárga...de olyat se fogok felvenni mert fiú vagyok..hehe

de ha lány lennék tuti fehér lenne vagy halvány sárga olyan okkeros, krém színű:D:D

2010. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%
*19/F
2010. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

En sem ertem! A menyasszonyi ruhanak fehernek kell lennie. Esetleg tortfehernek, azoknak, akiknek tenyleg nagyon rosszul all a sima feher. En is kicsit piszkosabb feheret szeretnek, de feheret.

Engem meg ezek az "extravagans" menyasszonyi ruhak is meglepnek, amibol kilog a menyasszony segge-melle... Ez nem errol kene szoljon..

17/L

2010. júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem is furák a színes ruhák, no de mindenki azt vesz fel amit akar és ami neki tetszik. egyik ismerősömnek kék ruhája volt, nem volt csúnya de inkább koszorúslánynak nézett ki benne.
2010. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a fehér a tisztaság színe, és azért fehér a hagyományos menyasszonyi ruha, mert régen "tisztán", vagyis szűzen mentek férjhez a lányok. De manapság ez egyre ritkább, ezért jöttek divatba a színes ruhák.
2010. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Na, igen az a másik,amikor mindene kilóg.Mély dekoltázs,miniszoknya stb. Az esküvő sem arról szól már amiről kéne.
2010. júl. 22. 23:02
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
csak is hófehér. még a törtet se venném föl szívesen. :D egyébként nekem ezek a habos-babos ruhák sem jönnek be, jobban tetszenek az egyszerű szabásvonalú, mégis különleges ruhák
2010. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező!

Pont a lényeges választ lépted át. Az esküvői fehér ruha, a szüzességet jelképezi. De gondolom már egyik lány sem akarja égetni magát, hogy ő szüz. Mert az 16 után már ciki lehet. Inkább önként vesz feketét, ami valószínűleg azt jelenti, hogy a "téma" doktora, és inkább tanítja, mint tanulja a sexet.

2010. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%
Azt nem tudom miért lett divat a szines ruha. Nekem fehér volt annak ellenére hogy már nem vagyok szűz max horoszkópilag:D:D S ráadásul ott volt a lányom is a szivem alatt:) S azért mégiscsak ugy illik hogy az ember fehérben menjen férjhez. Nem? 24/L
2010. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
59%

Manapság már sokan nem törődnek sem az illemmel,sem a jó ízléssel. Nevetségesnek találom,amikor egy X-ik házasságát kötő nő fátyolban-fehér ruhában esküszik,vagy akkor,ha a karján vagy möögötte ott a gyereke.

Ahogy a most divatos vállpánt nélküli ruhák sem menyasszonyra valók,hanem az Opera bálba.

Hogy miért jönnek divatba a színes ruhák?

Akinek sok pénze van,az olyan ruhát akar,ami másnak nincs,amiről az emeberk sokat beszélnek. Fehér ruhája a csóró nőnek is lehet,a sznobok pedig nem akarnak hasonlítani rájuk.

A fekete ruhával gondolom a lányságukat gyászolják.(Vagy már a válásra gondolnak)

2010. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!