Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt olyan aki 20 éves korába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan aki 20 éves korába házasdodott és az Anyukája nagyon nem örült neki? egyáltalán, hogy mondtátok meg neki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 15:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
laktatok már együtt? szerintem próbáljátok ki azt is,mondjuk fél évre, elvégre lakva ismerszik meg az ember...ha azt kibírjátok,akkor már anyukád sem fog szerintem haragudni,ha összeházasodtok:)
2010. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Már több mint 1 éve együtt lakunk!
2010. júl. 16. 16:38
 13/16 anonim ***** válasza:
sok boldogságot:)) mond meg neki szerintem örülni fog nagyon:)
2010. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lahet hogy ezt hülyeségnek fogod tartani, de én várnék még két-három évet. Ebben az időszakban mindenki sokat változik. Már így is együtt éltek, ha nem valamilyen praktikus oka van (gyerek, vízum stb) akkor nem változik semmi.
2010. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A szüleim 18-21 évesen házasodtak a szüleik nem örültek neki, azt hitték egy év nem telik el és válás, azóta is együtt vannak, pedig fél év után eljegyzés, még fél év után lagzi volt, bár nem volt egyikük sem szűz, de nem élhetek együtt, és mégis azóta is boldogok, persze van akinek nem jön össze, de ha biztosak vagytok a dologban, akkor vágjatok bele, ők már az elején tudták, hogy örökre együtt akarnak maradni, az ember ezt megérzi, hogy kivel tudná leélni az életét kivel nem, én támogatom a fiatal házasokat, nem 35- 40 évesen egészséges gyereket szülni, így a normális, persze szerencsések vagytok, hogy ennyi idősen rendes párra leltetek. Aki meg azt írta, hogy tanuljon, érettségi után technikumba vagy más egyéb helyen két év alatt simán lehet szakmát szerezni, jó szakmát, ami többet ér, mint egy gagyi főiskola.
2010. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az az igazság több olyan barátom van nagyon aki fiatalon 18-20 évesen házasodott és elvált néhány év múlva, de csak egy olyat ismerek akik így tettek és 15 éve boldogan élnek. A 20 és a 40 éves kor között azért van még elég sok idő, szerintem 25 évesen még fiatal valaki, de már nem olyan gyerek mint 20 évesen. Ezért ha a barátnőm vagy a lányom lennél én is féltenélek.
2010. júl. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!