Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet megszervezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszervezni a lehető legkevésbé megható esküvőt?

Figyelt kérdés

olyan esküvőt szeretnék ami a lehető legkevésbé megható, hogy ne legyen meghatódottság és pityergés belőle, mert attól feláll a szőr a hátamon.

Szeretném ha teljesen laza, minden érzelemkinyilvánítástól mentes esküvőm lenne.

Lehet ilyen esküvőt szervezni?

Kérlek adjatok tippeket,hogy hogy szervezzünk egy olyan esküvőt ami teljesen egyszerű és a lehető leglazább.

Nő létemre egyszerűen kiráz a hideg az ilyen érzelgős esküvőktől, de mégis szeretném ha a család ott lenne és részt venne az eseményen de azt nem szeretném , hogy ott mindenki pityeregjen meg ilyenek mert az nekem nagyon nem lenne jó. Ezt szeretném valahogy elkerülni.

Rövid 5 perces ceremónia az alap, szülőköszöntést nem szeretnék ez is alap , de mivel lehetne még lazábbá tenni?

Esetleg valami vidámabb zenével?

Vagy mit tudnánk tenni, hogy a legkevésbé legyen megható??



2019. szept. 30. 17:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

hu tök jó zenetippeket írtatok..:D rocky??:D végül is miért ne..:D én gyűrűk urára is gondoltam vagy egy gyűrűk ura -star wars mix esetleg..:D az sem olyan megható..:D

a the endet amúgy szeretem nem rossz..:P

2019. szept. 30. 21:41
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
De miért szerveztek ilyen esküvőt cermeóniával meg vonulással, ha nem ilyet akarsz? Szórakozni bulizni akarsz a családdal? Akkor házasodjatok össze ketten, aztán szervezz egy esküvői bulit pizzával piával és hívd meg arra a rokonokat. Ha a család erőlteti, és miattuk csinálod, akkor meg úgyis nekik szervezed, had éljék meg ahogy szeretnék. Bár nem értem ha a ti esküvőtök miért nem az van, amit ti akartok.
2019. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
A saját esküvőmmel kapcsolatban engem az a tanács fogott meg a legjobban, hogy amilyen az ifjú pár hangulata/viselkedése, olyan lesz a násznépé is. Vonuljatok be bulizenére, táncikálva (lásd: https://www.youtube.com/watch?v=4-94JhLEiN0 ), a közös ceremóniának igyatok sört (ez egyre gyakoribb), kivonuláskor rizs helyett szórjanak konfettit, és garantálom hogy a násznép sem fog pityeregni. :)
2019. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
de jó ezek tök jó ötletek...köszi a tippeket..ez a videó nagyon vicces..:D anyós" kitérne a hitéből, de jóóóó...nekem bejön..:D
2019. okt. 1. 21:14
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Rendezzetek kertipartit, ha nyáron lesz. Válasszatok olyan helyszínt ahol van egy házasságkötő terem, és mellette egy üres udvar. Gyors ceremónia a teremben, utána irány ki. Zenének mehet amit általában hallgattok, valami vidámabb, nem kifejezetten szerelmes dalok. Kötetlen ülésrend, dresscode szigorúan hétköznapi ruha, lehet mászkálni, táncolni, beszélgetni, bográcsozás, grillezés, esetleg érdemes felfogadni egy étkeztetőcéget hogy figyeljen a grillre meg felállítson egy sörcsapot, de az se muszáj ha van önkéntes.
2019. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
utolsó ez a kertiparty is jól hangzik. Gondolod , hogy létezik ilyen ahol udvar is van mellette? :O köszönöm az ötleteket , mert az az igazság fogalmam nincs milyen lehetőségek vannak..mindenhol ilyen nagyon megható, sírós és szülőköszöntős esküvőn voltam, de olyat nem szeretnék.
2019. okt. 8. 20:08
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, keress rá hogy esküvői helyszínek, meg fogsz lepődni mennyi helyen lehet esküvőt rendezni. Nem csak az önkormányzat és a templom a két opció, az első linken amit megnyitottam hirtelen a gödöllői királyi palotától a Pál-völgyi katlanig minden van mint bérelhető helyszín, kizártnak tartom hogy pont grillezős helyszín ne létezne. Ha fix épülettel nincs is, legalább egy mező egy tűzrakóhellyel ahova fel lehet állítani egy nagy sátrat házasságkötő teremnek biztos akad.
2019. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!