Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet megszervezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszervezni a lehető legkevésbé megható esküvőt?

Figyelt kérdés

olyan esküvőt szeretnék ami a lehető legkevésbé megható, hogy ne legyen meghatódottság és pityergés belőle, mert attól feláll a szőr a hátamon.

Szeretném ha teljesen laza, minden érzelemkinyilvánítástól mentes esküvőm lenne.

Lehet ilyen esküvőt szervezni?

Kérlek adjatok tippeket,hogy hogy szervezzünk egy olyan esküvőt ami teljesen egyszerű és a lehető leglazább.

Nő létemre egyszerűen kiráz a hideg az ilyen érzelgős esküvőktől, de mégis szeretném ha a család ott lenne és részt venne az eseményen de azt nem szeretném , hogy ott mindenki pityeregjen meg ilyenek mert az nekem nagyon nem lenne jó. Ezt szeretném valahogy elkerülni.

Rövid 5 perces ceremónia az alap, szülőköszöntést nem szeretnék ez is alap , de mivel lehetne még lazábbá tenni?

Esetleg valami vidámabb zenével?

Vagy mit tudnánk tenni, hogy a legkevésbé legyen megható??



2019. szept. 30. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Bementek a jegyzőhöz vagy anyakönyvvezetőhöz vagy kihez. Aláírjátok amit kell. 2-en lesztek ott összesen. Ennyi. Ennél lazább nem lehet.
2019. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%

Hallgassatok Metallicát:D

Viccet félreteve az ilyen tipik ömlengős, nyálas baromságokat hagyjátok ki, szövegeket egyszerűsítsétek le stb.

2019. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Általában a zene indítja be a sírást, szóval szerintem egyszerűen ne legyen zene vagy ne valami halleluja.
2019. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb szülő és nagyszülő már attól meghatódik, hogy látja a gyereke boldog. Szóval vágj fapofát végig. SOkan már a bevonulós zenétől meghatódnak, mert elképzelik aztán ugye látják is, ahogy a szerettük bevonul a terembe hogy összekösse az életét valakivel. Szóval zene, sőt bevonulás se legyen szerintem. A szülők többsége picit a vacsoránál is szokott pityeregni mikor áldást mond vagy koccintót a párnak. Szóval a szülőket ne hagyd beszélni. Te ismered őket, az én anyukám a jegyző beszéde alatt is elpityeredett, szóval lehet egyszerűbb a szülőket meg se hívni. Vagy ahogy előttem tanácsolták, ketten házasodjatok össze mindenki nélkül és ennyi. Ez a szülőknek is, ha tetszik, ha nem egy meghatározó esemény. Nem tudod megtiltani másnak, hogy érezzen.
2019. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ebben igazad van utolsó. Valóban nem tudom megtiltani, de amennyiben lehet szeretném minél kevésbé meghatóvá tenni az eseményt..ergo: olyan zene ami nem megható, de nyilván mégsem mulatós..pl.:Beethoven mondjuk..? az elég brutál stílusú, legkevésbé sem megható..:D

szóval ilyesmire gondoltam. Bár akkor meg lehet elröhögném magam.

2 tanús semmi esetre sem , mivel a családnak ott kell lenni.

2019. szept. 30. 17:52
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig nem tudod elkerülni a meghatódást, ha csak nem 2 tanúval oldjátok meg hivatali időben. A család meg fog hatódni, lehet akármilyen laza és vidám az esküvő. De akár az is előfordulhat hogy - bármennyire is kiráz a hideg a meghatódottságtól - te magad fogsz pityeregni az esküvődön. Senki se tudja előre, hogyan éli majd meg ezt a fontos pillanatot.
2019. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát basszus akkor marad a jó öreg pálinka, kettő , hármat lehúzok mielőtt összeadnak..:D az talán segít.
2019. szept. 30. 18:01
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Vonuljatok be a Rockyra. Garantáltan nem sírnak, max a röhögéstől. Mi megbántuk hogy nem azt választottuk. :D
2019. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

".pl.:Beethoven mondjuk..? az elég brutál stílusú, legkevésbé sem megható..:D" - ezt zenéje válogatja, Beethoven is írt nem egy meghatódásra alkalmas zenét...

Viszont a legtutibb: a megkorbácsolás a Jézus Krisztus Szupersztárból. Vagy esetleg a The End a Doorstól. Tutin nem fog senki se meghatódni...

2019. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

https://www.youtube.com/watch?v=3gVPkaZykK4&list=PL3E3853CD3..


Bár erre is biztos néhányan képesek meghatódni :)

2019. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!