Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi történik a párommal, ill....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik a párommal, ill. velünk?

Figyelt kérdés
Négy és fél éve együtt vagyunk, sok rosszat átéltünk, betegségeket, melyekben mellettem állt. Mindig segítettük egymást, amúgy 6 éve ismerem. Ő volt a legjobb barátom is. A jóban nem tudunk részt venni, olyan, mintha nem tudnánk együtt kikapcsolódni. De jól elvagyunk, de pl. nyaralni sosem tudtunk normálisan. Most, hogy 1,5 hónapja megkérte a kezem, nagyon boldog voltam, főleg, mert ahogy álmodtam, még nyáron megtarthatnánk egy hónap múlva az esküvőt és az ő sajnálatára egy kis lagzit is. Két hete erős rossz érzés tört rá, úgy érzi, valami fog történni, lefújni nem engedi az esküvőt, de most jöttünk rá, hogy kikapcsolódni nem tudunk együtt. Azért meg ragaszkodunk egymáshoz, mert mindenről tudunk beszélni. Őszinték vagyunk, és jót akarunk egymásnak. Az esküvő pedig a legnagyobb félelemben szerveződik így.
2010. júl. 14. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Mi minden nap arra vágyunk, hogy kikapcsolódhassunk együtt, minél többet legyünk együtt. Szerintem hosszú távon ez probléma lehet, ha nem ugyanaz az elképzelés a kikapcsolódásról, szabadidőről. A rossz érzés szerintem nem ilyen egyszerű, valami miatt fél a házasságtól, kétségei vannak, és szerintem neked is. Van még valami a háttérben?
2010. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk is detto így van, megoldást még nem találtunk. Annyit max., hogy emiatt külön járunk bulizni. Ilyesmiért nem fogunk szétmenni...
2010. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtok normálisan nyaralni?
2010. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Történhet úgyis rossz,ha nem érzi.Történhet úgyis rossz,ha érzi.Lehet,hogy akkor sem történik rossz,ha ő ezt érzi.Lehet,hogy akkor is rossz történne,ha nem érezné.Szóval mindenképp,mindennel vigyázni kell,a legnagyobb csendben kell szervezni-minden apróságra vigyázzatok!Próbáljátok elfeledni azt a rossz érzést..

nem akarlak titeket megrémíteni,2 ellentörténetet szeretnék leírni.

A rossz:egy lagziban az örömapa meghalt éjfélben,mert sokat táncolt..nem érezte meg senki sem a halálát.Vége lett a lagzinak.

A jó:rosszat érzett valaki egy ismerősnek a lagzija előtt,és semmi rossz nem történt,még a nap is kisütött-pedig eléggé esőre állt!

2010. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Amíg küzdeni kell bármiért, összetartanak. Aztán, ha elérték amit akartak, nem tudnak magukkal mit kezdeni.

Olyan is van, aki nem tud feloldódni a társa mellett. Mert a küzdelemben megismerik egymás kemény, kitartó, erős oldalát. De félnek kimutatni a gyengéd, örömteli, ellazult, emberi mivoltukat.

Próbáljatok beszélgetni róla, hogy vajon lehet-e ez veletek. Ha nem ez, akkor vajon mi? Próbáljátok együtt kitalálni.Az esküvőt meg nem kell elkapkodni. Lehet, hogy csak elrontana mindent. ("Tíz éávig boldogok voltunk, aztán összeházasodtunk és mindennek vége lett.")

2010. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár mi fiatalok vagyunk és nem is állunk esküvő előtt de ugyanennyi ideje ismerjük egymást és ugyanez a problémánk.


Igazából még mi sem találtuk meg a megoldást. Jobban megvagyunk a bajban, mint egy felhőtlen nyaraláson. Valahogy a kikapcsolódás nem megy:) Egy időben problémát okozott, de ha belegondolsz sokkal jobb egy olyan emberrel mint aki melletted van a bajban mint az, aki csak élvezni tudja a boldogságot.


Az élet úgysem habostorta! Nekünk special bejött az, hogy sosincs szabad percünk, mindig vannak céljaink amikért közösen küzdhetünk. Ezt viszont csak a szerelem tudja összetartani.


Szereted? Ha becsukod a szemed el tudod vele képzelni az egész életedet? Ha igen, akkor nem kell félned és csak a szokásos esküvő előtti para:))


Sok boldogságot, én drukkolok Nektek!:)^^

2010. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4.5éve nem tudtok kikapcsolódni?És mégis megkérte a kezed,épp az esküvőtöket szervezitek?Akkor túl nagy problémát csak nem okozhat a kapcsolatotokban.Szerintem az esküvő előtti para van nálatok,csak mivel nem tudjátok hova tenni a stresszt,ezért ráfogjátok arra ami döcögősebb a kapcsolatotokban.

Nálunk is volt a készülődés alatt sok idegeskedés,para,pánik,megbánás...Viszont továbbra is ugyan úgy várjuk az esküvőt mint ahogy elkezdtük szervezni,csak volt egy pár hetes hullámvölgy.És itt az oldalon úgy vettem észre hogy elég sok párnál megvan ez a hullámvölgy az esküvő szervezése alatt.

2010. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Attól félt ő, hogy mi lesz, ha nem tudunk úgy ökörködni együtt nyaralás alatt. De azt is hozzáteszi, h amúgy meg tök jól megvagyunk és jókat beszélgetünk és stb. Szerintem is parázik, mert azt meg nem akarja, hogy elhagyjuk egymást. Akárhányszor azt mondom, ok, akkor megyek, sajnálom, de akkor ne legyen esküvő, ő nagyon ragaszkodik, és azt kérdezi, mi lesz, ha ez lesz a rossz döntés, hogy lefújjuk? Szóval idegbaj sztem. Megértem őt. Rossz lehet, amikor hirtelen rossz érzés kerít hatalmába, és fogalmad sincs, mitől, és valamire meg rá kell fogni. Érdekes, de nem haragszom rá, persze nagyon keserű így készülődni és nem tudni, leszek e szép menyasszony, ráadásul egy hónap múlva.
2010. júl. 15. 10:03
 9/12 A kérdező kommentje:
De nem ez a legnagyobb bajom. Mármint nem az, hogy nem leszek szép menyasszony. Hanem, hogy már nem fogjuk tudni javítani azt, ami nem annyira működött. Hogy utána már nem találkozunk, és egyedül kell lennem, és azokon a dolgokon rágódni, ami vele együtt elveszett: a mosolya, a vidámsága, a gyerekessége (ami lehet, hogy pont ezt az éretlenséget hozta magával, de szerettem benne), a kitartása, stb.
2010. júl. 15. 10:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Az aranyközépútra nem gondoltatok?Hogy minden maradjon úgy mint most van.Gondolom nem kötelez titeket senki a házasságra.Vigyázz,nehogy rámenjen a kapcsolatotok.Összeházasogtatok úgy hogy a párod pánikol tőle,tehát később esetleg úgy is érezheti majd hogy rá lett eröltetve.És ennek nem biztos hogy jó vége lesz.De szerintem ezt már leírtam egy másik kérdésedhez.Legalábbis a probléma alapján úgy gongolom hogy azt is te írtad.:)Le lehet azt az esküvőt mondani.Ne féljetek hogy mit szólnak az emberek.Szóljanak amit akarnak,ti tudjátok hogy nem azért fújtátok le mert szakítottatok,és ez a lényeg.A többiek meg majd rájönnek.
2010. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!