Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzéskor szokás bulit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzéskor szokás bulit tartani?

Figyelt kérdés
Haverok szerint kéne, de én nem látom értelmét, meg miféle bulit? Nektek volt? Lesz? Kit hívtatok meg?:)
2010. júl. 1. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nővéremnek volt itthon egy szép ebéd, kettejük szők családjával, ahol megismételtél a gyűrű húzást. mivel vallásosak vagyunk, meghívták a papot is aki majd az esküvőt tartja, és megáldotta őket. szép volt. Szeritnem egy családi ebéd az jó, h a szülők is találkozzanak
2010. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az eljegyzés ha tartva van, az legyen családi körben, és a legjobb barátok legyenek meghívva. Nekem úgy jött le, hogy a haverok nem épp egy ebédre vagy vacsorára vágynak, úgyhogy maradjon nekik a legénybúcsú, az inkább egy ilyen alkalom :)
2010. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kinek hogy. Van aki tart, van aki nem. Nem kötelező természetesen.
2010. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem szokás,szűk családi körben szokás,mint ahogy az első írta.
2010. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Családot nem tudjuk meghívni, mivel nem is állnak szóba velünk, barátok vannak csak, meg tesók.
2010. júl. 1. 23:15
 6/11 anonim ***** válasza:
a tesók is család. szerintem ne bulit tartsatok hanem vmi egyszerű de szép kis ünnepet amire x év múlav is emlékezni fogtok, mert nem az lesz a sztori h h berúgott mindenki, hanem h ettetek egy finom ebédet és beszélgettetek. Elég nagy dolog egy eljegyzés ahhoz, h ha szűk körben is, de ünnepé tegyétek
2010. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem azóta undorító az ilyen, amióta,rokonok kiélezve arra, h pár rokonnak van pénze,, kifejezetten az ajándékozásra+a pénz adásra mentek.

viszont,a te kérdésed alapján nem erre utaztok :-)

szerintem is egy ebéd a szűk családdal, az szép gesztus, de meg is lehet ünnepelni a haverokkal.szerintem az is jó ötlet, ha csak beültök vhova és "jól megünneplitek" :-DDD

extrákra szerintem nem kell költeni

sok boldogságot

2010. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szülők, nagyszülők és testvérek társaságában szokott lenni eljegyzési vacsora, általában otthon rendezik, valamelyik családnál, a gyűrűt cserélnek, a menyasszonynak annyi szál virág az ahány éves, ill. a menyasszony apjától illik megkérni az ara kezét a vőlegénynek, persze csak formálisan. :) Haverokkal nem szokás bulit tartani ebből az alkalomból, majd leány- és legénybúcsút, na abban tevékenyen részt vehetnek.:)
2010. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi most nézem, hogy a családot nem tudjátok meghívni, ebben az esetben lehet egy eljegyzési vacsi a közeli barátokkal és tesókkal lenne a legjobb.
2010. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szűkkörű ebéd volt a szüleimnél. A vőlegényem hozott egy csokor virágot, ajándékozás nem volt.


A haverok kedvéért nem kötelező bulit tartani. Ha ŐK akarnak nektek egyet rendezni, az más. De az eljegyzés kettőtökre tartozik, és úgy ünneplitek meg, ahogy TI akarjátok, nem pedig úgy, ahogy a haverok.

2010. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!