Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lesz ebből valaha valami vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből valaha valami vagy inkább hagyjam el?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és 7 éve vagyok együtt a barátommal, aki 27 éves. Együtt is lakunk már évek óta, többször szóba került az eljegyzés, esküvő, gyerekek, de egyszerűen nem lép semmit. Pedig tudja milyen gyűrű tetszik, milyen ruha, már megvan a leendő gyerekeink neve is. De egyre többet zsarol ezzel, ha összeveszünk, hogy "na most ugrott az eljegyzés" vagy "na ezért nem vagy még eljegyezve". Állandóan a haverjaival lóg (persze az összes agglegény), hetente minimum 1x, de sokszor 2x mindig eljár velük kocsmázni és ittasan jön haza, akkor is ezzel bánt, hogy hú ő az 5. évfordulónkon el akart jegyezni, de aztán meghülyültem, meg ilyenek... Meg amikor próbálnám felhozni, hogy most akkor mikorra tervezi az eljegyzést, mindig azt mondja, hogy "majd ha megérdemled"...


Van értelme várnom még vagy nem fog soha eljegyezni?


2016. okt. 11. 18:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Menekülj.
2016. okt. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

egyik ismerősöm pont most lépett ki a 7 éves kapcsolatából. hasonló korúak mint ti.

tudott miért szakított?

ugyanez volt a gond. a nő már évek óta szeretett volna megházasodni,megállapodni és szeretett volna gyereket is.

a pasi hasonlóan viselkedett , mint a tiéd. ígérgetett meg feltételekhez kötötte.

végül a csaj megunta,hogy évek óta semerre nem halad a kapcsolat és úgy érezte nincs jövője.. szétmentek . tudom,hogy rossz volt ,szenvedett a csaj is, mert csak 7év.de legalább esélye van olyat találni most, akivel tud komolyan tervezni és nem rabolják egymás idejét.

elég kínos szerintem,hogy ennyi idősen,ennyi év kapcsolat után még mindig nem történt előrelépés.

27 évesen fontosabb neki a haveri társaság , mint hogy elvegyen és legyen gyereketek..ez van.. akkor legyen ő is örök agglegény, élvezze a haverok társaságát. te meg keress olyat, akinek hasonló céljai vannak, mint neked.

ne rabolj el több évet magadtól.

de ez csak az én véleményem.

ha el akart volna venni, 7 év kapcsolatnak csak elégnek kellett volna lenni,hogy eldöntse.. 2-3évnek is...

+ a zsarolás is undorító. ha tényleg akarná az eljegyzést és a házasságot akkor nem fenyegetne és kötné buta feltételekhez

2016. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed nincs értelme így a kapcsolatotoknak és csupán elfecsérelt időnek tartod az elmúlt 7 évet, akkor hagyd ott szeintem is, de azért érdemes lenne előtte kicsit átgondolnod a kilátásaidat szerintem. 26 éves vagy még fiatal és könnyen találni fogsz másikat bizonyára, DE mi a garancia arra, hogy az jobb lesz a jelenleginél, vagy lesz olyan jó egyáltalán? Mert legyünk őszinték, a mai férfiak nem igazán szeretik elkötelezni magukat, főleg nem huszonévesen. Ha keresel egy másik pasast, arról sem tudhatod, hogy ő családcentrikus típus e legfeljebb, ha eleve azzal kezded majd az ismerkedést, hogy te férjet és gyereket akarsz, de úgy lehet hogy, elijeszted, mielőtt akarna tőled bármit is. Nem vagy könnyű helyzetben elismerem.
2016. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha egy normàlis pasival kezdesz, aki nem zsarolgat kedve szerint, szerintem màris jobban jàrsz kérdező.
2016. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
miért nem veszed rá, hogy komoly választ adjon? lehet, hogy ő is akarja, csak beijedt. van ismerősöm aki két gyerekes apuka és neki minden csak a 'jó sztoriról' szól, vagy a poénról amit elmesélhet a haverjainak, de ez nem zárja ki egymást. csak kérdezd meg
2016. okt. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Loooool...

Ilyen gyűrűt akarok, ezt a ruhát.. ez lesz a gyerekeim neve stb ... xD

Golddigga EVA Wedge női papucs, textil-szintetikus felsőrész, textil belső rész, szintetikus talp. Méretek: 3 (36), 4 (37), 5 (38), 6 (39), 7 (41)

2016. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!