Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lesz ebből valaha valami vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből valaha valami vagy inkább hagyjam el?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és 7 éve vagyok együtt a barátommal, aki 27 éves. Együtt is lakunk már évek óta, többször szóba került az eljegyzés, esküvő, gyerekek, de egyszerűen nem lép semmit. Pedig tudja milyen gyűrű tetszik, milyen ruha, már megvan a leendő gyerekeink neve is. De egyre többet zsarol ezzel, ha összeveszünk, hogy "na most ugrott az eljegyzés" vagy "na ezért nem vagy még eljegyezve". Állandóan a haverjaival lóg (persze az összes agglegény), hetente minimum 1x, de sokszor 2x mindig eljár velük kocsmázni és ittasan jön haza, akkor is ezzel bánt, hogy hú ő az 5. évfordulónkon el akart jegyezni, de aztán meghülyültem, meg ilyenek... Meg amikor próbálnám felhozni, hogy most akkor mikorra tervezi az eljegyzést, mindig azt mondja, hogy "majd ha megérdemled"...


Van értelme várnom még vagy nem fog soha eljegyezni?


2016. okt. 11. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
lepj
2016. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1%
Jegyezd el te! :)
2016. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Hagyd ott a pi.csába, ha akart volna eljegyzést és gyereket, már lett volna.

Már te se leszel fiatalabb, most kell új életet kezdeni.

2016. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Elég időt pazaroltál rá, hagyd ott mielőtt elcseszed az egész életed.
2016. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Nekem kicsit kapuzárási effektusnak tűnik... Szingli haverokkal 'kocsmázik', aztán neked meg az eljegyzésről beszél. Ha magától szokta felhozni veszekedéskor, akkor az jót jelent, mert ez jár a fejében.

Szerintem érzi hogy benne vagytok az időben, meg is akar kérni, csak túl kellene lépnie a saját korlátain és elfogadni, hogy ő már nem abban a korban van, amikor kocsmázni jár a haverokkal heti rendszerességgel, hanem lassan itt a családalapítás.

Szerintem tedd próbára. PL pakold össze a cuccod, 1-2 napi cuccal menj át szülőkhöz/ barátnőhöz aludni, neki mondd meg hogy eleget vártál rá, jó lenne végre házasodni stb. Ha tényleg szeret, akkor 3 nap után könyörögni fog szerintem.

Ha nem akkor tényleg nem érdemes vele tervezned.

Szerintem érdemes kiugrasztani a nyulat a bokorból, mit is akar pontosan. SZerintem akarja ő is, csak vannak tényezők amik visszatartják (pl haverok)

2016. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Nincs ertelme varnod,nem normalis h ezzel zsarol.
2016. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Fish1 ***** válasza:
100%

Szerintem az a kisebb gáz, hogy még nem volt eljegyzés. Azt gondolom, hogy egy jó kapcsolat nem ettől függ. És szerintem egy eljegyzés elég gáz lenne úgy, ha te akarod, ő meg nem, de ennek ellenére pl. ráerőltetnéd az akaratodat.

Az a nagyobb gáz, hogy ezzel szekál és szólogat be, mert ez egy elég aljas dolog. Szóltál már neki, hogy fejezze ezt be, mert neked rosszul esik? Ezzel sakkban akar tartani, de a helyedben szerintem elhajtottam volna már. Tisztelet nulla és még sorolhatnám...

2016. okt. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon szeretheted, ha ennyiért, már ott is tudnád hagyni s másikat keresni helyette.:D


Neked ezek szerint nem szerelem kell, hanem egy pasas aki eljegyez és "potyogtathatod" a babákat mellette.:) Te nem szereted azt a fiút, csak azért vagy még vele, hogy hátha feleségül vesz és szülhess majd. Ezt nem szemrehányásból írom, de a tiétek nem egy szerelmi kapcsolat. Már alig várod, hogy leléphess tőle és ha találnál rögtön egy olyat, aki elvenne, szerintem azonnal igent is mondanál neki.:)


Szerintem nyílt lapokkal kellene játszanod és megmondani neki, hogy valójában nem szereted, csak férjet akarsz és gyereket szülni. Ismerem ezt a típust amilyen vagy. Szerintem olyan 30-as pasasok között keresgélj, akik nem igazán kellenek a nőknek, ők általában könnyebben bele szoktak menni a házasságba és a gyerek válallásba is, csak hogy nőhöz jussanak. 43/N

2016. okt. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sem az a legnagyobb baj, hogy még hezitál az eljegyzéssel, hanem hogy zsarol és bunkó.


"De egyre többet zsarol ezzel, ha összeveszünk, hogy "na most ugrott az eljegyzés" vagy "na ezért nem vagy még eljegyezve".

Mintha ő tökéletes lenne, rajta semmi nem múlna, és csak te vagy a hibás. Mintha az eljegyzés olyan lenne, mint egy jutalomfalat a kiskutyának, mikor jó volt.

Egyébként gondolom ez neki teljesen kényelmes állapot, van kaja, van nő, aki takarít, és még kocsmázni is mehet nyugodtan. Ugyan miért akarna változtatni? Nem akar elköteleződni.

2016. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha el akarna venni feleségül, màr elvett volna. Neki csak a rendszeres szex kell. Semmi màs.

Ha egy pasinak felém ilyen megnyilvànulàsai lennének " na ezért nem vagy még eljegyezve" " majd ha megérdemled" stb. Rég leléptem volna. Plusz eleve nem vàrtam volna senkire 7 évet, hogy hivatalos legyen a kapcsolatunk...


Tőle szerintem inkàbb menekülnöd kéne. Amit csinàl, az zsarolàs. Ha később el is venne ( amire nem làtok sok esélyt) és valamin épp összevesznétek, vagy nem az lenne amit ő akar, akkor vàlàssal zsarolna ugyanígy. Érzelmi zsaroló. Plusz én személy szerint soha nem lennék olyannal aki hetente vagy még többször alkoholizàl.


Jól gondold meg vele akarsz- e lenni. Fiatalabb te sem leszel... A kor előrehaladtàval a pàrtalálási esélyek csökkennek.

2016. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!