Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Már 3x kaptam el a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 3x kaptam el a menyasszonyi csokrot mégsem kért meg senki?

Figyelt kérdés
Az a csaj aki viszont egyszer sem kapta el már tavaly férjhez ment és babájuk is született. Ennyit erről.

2016. szept. 5. 10:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Ez a babona csak a szép nőkre vonatkozik.
2016. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, hány esküvőn voltál, hogy csak egy olyan csaj van aki egyszer sem kapta el? :o
2016. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
A legyet kapd be, ne a csokrot.
2016. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Én meg sosem nyerek a lottón, pedig mindig imádkozok érte istenhez. Bár nem szoktam lottószelvényt sem venni. Apropó, van barátod aki megkérjen? :D
2016. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Az nincs, azt hittem a csokor ereje ahhoz is hozzá segít.
2016. szept. 5. 10:28
 6/30 anonim ***** válasza:
78%

Komolyan egy hagyományt okolsz a sikertelenségedért? Nagyon tudok gratulálni a hozzáállásodhoz. Mondjuk nem vagy egyedül: az utolsó esküvőn ahol voltam meg volt beszélve, hogy kinek dobja a menyasszony. Esküszöm, én már csak azért akarom elkapni egyszer, hogy lássam az elkeseredést a kis kétségbeesett libák arcán.


Mellesleg egyik ismerősömmel tényleg megesett, hogy a barátnője elkapta, és pár hónappal később megkérte a kezét, de szerintem egyébként is megkérte volna. :)


Nem a csokrot kell elkapni, hanem sajét magadban kell a hibát keresni.

2016. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy az olyan csokor ami csak láthatatlanná tesz? Szerintem dobd be a végzet hegyének tüzébe.
2016. szept. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok egy matyóhímzés, talán ez is az oka... :)
2016. szept. 5. 10:41
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem sok esélyed van, hogy elvegyenek ha csak nem vagy nagyon szép és gazdag. Mert hogy okos nem vagy az tény. Remélem, hogy kamu kérdés.
2016. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy kedves kis babona... már nem azért, de tényleg azt hitted, hogy a csokor hozzá fog segíteni...? Kicsit butuska vagy.
2016. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!