Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Menyasszonyi ruha vásárlás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruha vásárlás szalonból?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy tudtok-e olyan szalonokat Budapesten vagy környékén, ahol meg is lehet vásárolni a menyasszonyi ruhát elérhető áron?

2012. aug. 31. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
magadnak kellene vagy kölcsönzőt szeretnél nyitni?
2012. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
magamnak :) Igazából jövőre lesz az esküvőnk, és érdekel, hogy milyen lehetőségeim vannak :)
2012. aug. 31. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is innen szeretnék majd egyszer rendelni ruhát. :) www.rubynmenyasszonyiruha.hu Sok boldogságot!
2012. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én inkább csináltatnék valami egyedit, a terveim szerint, nagyjából megrajzolnám és megvarratnám. Azt hiszem annál tökéletesebb nem lehetséges.
2012. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az előttem szólónak mondom hogy az úgy belefáj majd neki fél ill. 1 millába..... :P a tervezett egyénre készíttetett esküvői ruha!
2012. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs sok értelme megvásárolni. Tudom, esetleg úgy gondolod, hogy majd megtartod emlékbe, de 5 év után az első költözésnél az lesz a legfeleslegesebb cuccod, csak akkor már kisebb eséllyel fogják bevenni szalonba, mert már kiment a divatból. Tudom, ogy mennyire kiábrándítóan hangzik a válasom, de a féfjed, aki minden este melletted alszik sokkal szebb emléke az esküvődnek, mint egy puccos fehér ruha, amit az évek során, ahogy változik az ízlésed, majd egyre rondábbnak fogsz látni.

Ha már sajátot akarsz, akkor ne tényleg ne szalonból a tucatruhákat vásárold meg, hanem készíttess magadnak egyet. Mondjuk az előttem szólóval, aki azt írja, hogy majd ő megrajzolja nem értek egyet, mert erre vannak a tervezők, az egy szakma, te elmondod mit szeretnél, ő megtervezi, egyeztettek, elkészíti és akkor tényleg olyan lesz, amiben nem kell szégyellned magad...

2012. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

RUBY SZALONBÓL NEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nekem most volt az esküvőm, és tőlük rendeltem-ócska, igénytelen ruhát kaptam!!!

Előre elkéri a pénzt, de neked kell őt hívogatni, és a ruhád után menni! Számlát nem kapsz a ruháról, sőőt a beígért ajándék is elmarad!!!


Kerüljétek el!!!!!

2012. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor azt nem is nézem :)
2012. szept. 13. 13:19
 9/9 anonim válasza:
Persze hogy lehet, sok szalon árulja a ruhákat, de azokat tudod megkapni olcsóbban, amik már használtak. Nyár végén több szalonban volt kiárusítás (outlet), pl. az Igen Szalonban is.
2012. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!