Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mindenképpen kell az eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképpen kell az eljegyzéshez családi "buli" mindkét fél közeli családtagjaival, vagy elég ha tudnak róla és a Párommal kettesben jegyezzük el egymást?

Figyelt kérdés

Amikor értesítjük a családtagjainkat mindkettőnknek illő ott lenni, vagy elég, ha mindenki a maga családjának bejelenti?

Ez azért kérdéses, mert 300km-re lakunk egymástól...de lenne alkalom rá, hogy együtt jelentsük be.


2008. aug. 26. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem úgy lenne szép és emlékezetes, ha valamennyien ott tudnátok lenni! Ez egy jó alkalom is lenne, hogy a te és a párod rokonsága jobban megismerkedjen egymással, így, mire az esküvőre kerül sor, már ismerősként köszönthetik egymást, és nagyobb esély van egy " jó bulira".

Én mindig is sajnálni fogom, hogy a mi eljegyzésünket csak a párom közeli rokonságával ünnepeltük, mert nekem nem nagyon van senkim :((

Szóval lehet, hogy később megbánnátok, de ha csak kettesben akartok ünnepelni, az is érthető!

Sok boldogságot!

2008. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan kettesben jegyzik csak el egymást. Olyan ez is, mint az esküvő, van akinek társasággal, bulival az igazi, más romantikusabbnak tartja édeskettesben (esküvő esetén két tanúval).
2008. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.Igazándiból valamennyire ismeri már egymást a két család, találkoztak párszor.A Páromnak sincs nagy családja, igazándiból vele együtt vannak öten.Csak az a baj, hogy december környékére tervezzük, Karácsony-szilveszter és akkor csúsznak az utak, rossz az idő, és így nem tudnának lejönni kocsival...aludni meg tudom, hogy hogy tudnának, vagy egyáltalán akarnának-e itt.

Várom a többi választ!!Köszönöm az eddigieket.

2008. aug. 26. 11:55
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

szerintem ha olyan eljegyzest szeretnetek, hogy romantikusan, kettesben es kesz akkor az is rendben van. Utolag lehet esetleg egy vacsora vagy valami, mikor bejelentitek...

A paromnak en is azt mondtam, semmifele csaladi hepajt nem akarok majd:P

sok boldogsagot:)

2008. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is gondolkoztunk rajta, de arra jutottunk, hogy akár ott vannak akár nem, mi szeretjük egymást. Mi kettesben voltunk. Felejthetetlen élmény és 2hét múlva lesz az esküvőnk. Természetesen most mindenkit hívtunk akit szeretünk.Szerintem úgy csináljátok ahogy TI akarjátok. Sok boldogságot nektek.
2008. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem hajnali negykor jott ram, hogy eljegyezzem a baratnomet, igy nyilvanvalo modon nem is volt ott senki rajtunk kivul. aztan csak egyszeruen bejelentettuk a ket csaladnak es kesz. anyam csinalt egy finom vacsorat, de naluk nem volt semmi felhajtas.

oszinten szolva egyikunk sem szereti a nagy bulikat meg a vegtelen, hemzsego embertomeget, szoval pont igy volt jo :D

2008. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
HEllo! Én is csak a asaját példánakat tudom elmondani. Mi is kb 350km távolságra laktunk egymástól. Kettesben megtartottuk az eljegyzést, aztán amikor mindkét családnak alkalmas volt, összejöttünk egy ebédre és együtt töltöttünk egy délutánt.
2008. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk a két család tudta (csak én nem!), hogy lesz eljegyzés, csak az időpontot nem. Ez a szülinapomra esett, a párom nagyon romantikusan kérte meg a kezem. Aztán utána bejelentettük, hogy megvolt az eljegyzés, de nem volt banzáj. Egyikünknek sem hiányzott, ez ránk tartozik, a mi érzéseink. Az esküvő azért más lenne, de azt meg még nem akarunk.

Szóval a lényeg, ne azt nézzétek, hogy a családnak mi a jó, hanem nektek! Ez csakis Rólatok szól!!!

2008. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
53%
Igen
2008. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez az igen, ez most mire?Több lehetőséget is vázoltam a kérdésemben...
2008. szept. 19. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!