Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ki tud velemenyt mondani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud velemenyt mondani az eljegyzesrol?

Figyelt kérdés
Nalatok hogy volt es mennyi ido utan? Mit jelent nektek?..Hamarosan engem is el fog jegyezni a parom nagyon boldog vagyok fel se birom fogni..

2014. dec. 29. 02:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon szep dolog az eljegyzes , nekunk 3 ev utan volt mikor befejeztem a sulit , sok minden szepet kapsz ajandekba , majd nem kell azt megvegyed kesobb . . gratulalok de hidd el nagyon jo erzes meg minden
2014. dec. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt jelenti velem szeretne élni ezentúl mjndig, és feleségülvenni, velem ajövőjét.

Hogy hamarosan esküvő


4,5 év után jegyeztük el egymást.


Hamarosan?

Erről honnan tudsz?

2014. dec. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

általában az ilyen nők, akik azt hiszik hamarosan el fogják őket jegyezni , nagyot koppannak.

megbeszéltétek, vagy honnan tudod?

ne éld bele magad, amíg meg nem történik.

2014. dec. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Elég gáz, ha fel sem bírod fogni! Eddig nem beszéltetek arról, hogyan képzelitek el a jövőtöket? Miért meglepetés, hogy el akar jegyezni? Miért akkora öröm és megtiszteltetés ez?

Valami nem OK a kapcsolatotokban.

2014. dec. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Őszintén? Nem nagyon változtatott a kapcsolazunkon, gyűrű nélkül és gyűrűvel is összetartozunk, így az eljegyzés nekem csak egy formaság. Pár hét múlva lesz az esküvőnk, azt sem gondolnám, hogy utána változna a kapcsolatunk minősége. Ezek a dolgok szerintem csak a külvilágnak fontosak, nekünk nem.
2014. dec. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom ahhoz, hogy ne éld bele magad túlzottan. Az én barátom is lassan már 1 éve (márciusban leszük két éve együtt) beszél arról, hogy hamarosan eljegyez. Megmérgezi az egész kapcsolatot. Én is beleéltem magam, nagyon vártam. Ő időről időre felhozza, de nem történik semmi. Egy ideje már ott tartok, hogyha megtenné, már akkor is nemet mondanék, mert már semmi értelme. Egy ideje már együtt is élünk, az ég világon nem változtatna semmit. Valahol érzem, hogy nem azért jegyezne el, mert annyira vágyik rá, hanem mert tudja, hogy így illik, hogy ez a következő lépés.
2014. dec. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: legközelebb, mikor szól, meséld el neki, hogy már nagyon várod, és kérdezd meg, hogy mikor gondolja?
2014. dec. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os, az én férjem is ezt művelte, azóta is csak beszélnénk róla, ha én ki nem fakadok :)

Pedig a szándékai komolyak voltak, csak beleragadt a tervezgetés fázisába, és fel sem tűnt neki...

A fő kérdés hogyan részét ezzel meg is válaszoltam, nem volt éppenséggel a konkrét "lánykérés" túlzottan romantikus, és a jelentése akkor nekem leginkább az volt, hogy "igen, ezzel a halogató idiótával akarom leélni az életem" :D. Azóta már nem kevés (főként anyagi) probléma szakadt a nyakunkba, és ezeket együtt megoldani az igazán felemelő érzés, még jobban összekovácsolt bennünket, mint maga a házasságkötés.

2014. dec. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az eljegyzés (nem lánykérés!) másfél év után volt.

Előtte kettőnk között megvolt a lánykérés, majd kitűztünk egy időpontot, amikor meghívtuk a családokat és közösen megünnepeltük. Még mielőtt valaki arra gondol, hogy az ajándékok miatt, annak írom, hogy falusi lány vagyok, felénk ez a szokás. Ha másért nem is, idős nagyszüleink miatt, akik az esküvőn sajnos már nem lehettek ott.


Akkortól hordtuk a gyűrűt (mindketten a bal kezünkön). HAtártalanul boldog voltam :)

2014. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem a párom a szülinapján ami egyben a névnapja is jegyzett el,nyaralásunkon! 2 év 2-3 hónap után!
2015. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!