Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy nagyon szép ezüst gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ildikó39 kérdése:

Egy nagyon szép ezüst gyűrűt vettünk az esküvőnkre, de szeretnénk befuttatni arannyal, hogy tűnjön úgy mintha. Csak a látszat kedvéért. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha nektek ez tetszik, szerintem senki sem mondhat semmit.
2014. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Ha nektek az ezust tetszik, akkor minek?
2014. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nevetséges, és hamar le is kopik, akkor meg még az ezüst gyűrű is fura lesz.

Nektek az tetszik vagy arra telik azzal sincs semmi baj, ne másoknak akarjatok megfelelni.

2014. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az aranyat, sem magamon sem másokon nem tetszik.

Csak a látszat kedvéért semmit nem csinálnék. Szerintem felesleges. Mégis minek tűnjön úgy mintha? Hogy az emberek azt higgyék arany.........

2014. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 yuda ***** válasza:

Ha mindketten ezt szeretnétek, akkor nem kérdéses :)

Egyébként én is amondó vagyok, hogy nincs mit szégyellni az ezüstgyűrűn sem.

A lényeg, amit számotokra kifejez.

Legyetek nagyon boldogok!

2014. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ma már nem annyira egyértelmű az esküvőn az arany gyűrű, hogy törekedni kelljen a látszatra. Sokan fehéraranyat, ezüstöt, esetleg titániumot, wolframot (utóbbiak még az ezüstnél is tartósabbak).

Tehát ha csak a látszat miatt akarjátok, szerintem ne tegyétek. A bevonat idővel, néha nem is olyan sok idővel kopni fog és amíg nem tűnik el teljesen, ami megint csak időbe telik, csúnyán fog kinézni a félig kopott gyűrű. Bizsus benyomást kelt.

2014. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Péntek este el szoktam vakargatni a pattanásokat az arcomon, aztán alapozót kenek rá másnap reggel, csak a látszat kedvéért, hogy tűnjön úgy, mintha!
2014. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is nevetséges. ha azt mondtad volna, hogy mert úgy tetszene, akkor legyen, de csak a látszat miatt, szerintem nevetséges. Senkinek semmi köze hozzá, az ezüst szép eleve, szerintem felesleges és gáz.
2014. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A Trabantra meg egy Merci emblémát, hogy úgy tűnjön mintha...
2014. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

:D

Istenem.

2014. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!