Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akik eljegyzés után később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik eljegyzés után később mégis szakítottak mi lett a gyűrű-gyűrűk sorsa?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból érdekel.
2010. jan. 9. 13:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Az elsőt ott hagytam, pedig nagyon szép volt, de nem akartam hordani, remélem jó helyre került, azt sem bánom, ha viseli valaki.

A második gyűrűm valahol a padláson az egyik ki nem csomagolt dobozban van. Nem is hiányzik.

A jelenlegi párom még nem kért meg, bár időszerű:)

2010. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Wow...

én csak egyet akarok majd, mert szerintem így elveszti az értelmét, és a varázsát :(

Neked milyen érzés volt..most hülyén fogalmazok majd "egy újabb" gyűrű?

2010. jan. 25. 17:47
 23/25 anonim ***** válasza:
Én az esküvő után (!!!) adtam vissza. Hogy mit csinált vele, nem tudom, nem is izgat. :D
2010. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
előző vagyok: ugyanis elváltunk. Azóta más a férjem, mi tagadás, új gyűrűnk van (természetesen) és boldogok vagyunk.
2010. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A két gyűrűs vagyok: az első vőlegényem teherbe ejtette a szeretőjét, és egy hónappal az esküvőnk előtt elvette... Akkor megfogadtam többet nem akarok sem eljegyzést, sem semmi ilyet. Baromi nagy pofon volt.

A második gyűrűt azt hittem csak úgy kapom. Kinéztem, az akkori párom azt mondta megveszi nekem ajándékba. Aztán mikor átadta letérdelt, és megkérte a kezem. Belőle kiszeredtem, szerencsére, még időben sikerült megismernem. Ha a feleésge lennék, akkor egy nagyon lepukkant feleség lennék... Köszöntem nem kértem belőle. És így mindenkinek jobb.

2010. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!