Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akik eljegyzés után később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik eljegyzés után később mégis szakítottak mi lett a gyűrű-gyűrűk sorsa?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból érdekel.
2010. jan. 9. 13:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondtam neki, hogy visszaadom, de ő azt mondta, hogy inkább dobjam ki, neki nem kell, mert csak fájna látnia. És ha kérhetné, akkor azt kérné, hogy hordjam, hogy ne felejtsem el.

Azóta természetesen megint együtt vagyunk..

2010. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Dejó :D :D Sok boldogságot! :)
2010. jan. 12. 15:46
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

én 2 x voltam igy mindkétszer vissza adtam, pedig közös pénzböl vettük, nem tudom mi lett velük. a mostani párommal mér tuti nem lesz igy, de neki is volt elötte egy lány aki vissza adta neki, na azokbol a gyürükböl az árukbol vettük a mienket, jo poén, engem nem zavar, legalább nem örzi otthon:)

kov

2010. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én pénzzé tettem.
2010. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
87%
Elég nehéz ilyenkor hogy mi legyen a sorsa.én vissza akartam adni,de nem hagyta,azóta itt van egy dobozban jól elrejtve,hogy ne is lássam.az a terv,hogy beadom törtaranyként,és az árát pedig karitatív célokra tehát pl. Istentiszteleti gyüjtéskor bedobom.remélem jó helyre kerül!Azt hiszem így lesz a legjobb!
2010. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Én eladtam mindkettőnkét, és befizettem egy két csekket.
2010. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%
Engem meg sosem jegyeztek el sajnos:-Dugy vagyom ra, aparommal 2es fel eve elunk egyutt,de azt hiszem nem o az igazi sajnos,elegge ordibalos tipus...remelem azert 30eves koromig megtalalom az igazit:-D21/L
2010. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Én megtartottam, mert fiatalok voltunk, és csórók, közösen vettük a gyűrűket.

Aztán láttam nagyon hasonlót, még drágábbért, akkor felmerült bennem, h szólok az exnek, h adjuk be párban, és osszuk szét a pénzt, de aztán nem tettem:D

3 év után csináltattam belőle egy gyűrűt:) Mondjuk szerintem el van átkozva, mert mikor beadtam, kiválasztottam egy fajtát, h olyan legyen, mikor megérkezett, egyáltalán nem hasonlított rá, elnéztek egy katalógusszámot, ne kérdezzétek, hogyan, az ékszerész sem értette. Ez nem annyira tetszik, és nem is hordom mindennap:)

2010. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%
A volt férjemtől kapott karika gyűrű a doboz mélyén van, az ex vőlegényem jeggyűrűét a mai napig hordom. Még mindig szeretem
2010. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
:)
2010. jan. 20. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!