Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mekkora összeget szántok/sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mekkora összeget szántok/szántatok/szánnátok eljegyzési gyűrűre?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 20:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A kövesgyűrűm olyan 20000 volt, másfél grammos, fehérarany kis kővel.


A karikagyűrűnk olyan 120 E. volt

2014. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én max. 20 ezerig (inkább fontosabb dologra tartogatom a pénzt, most gyűjtünk közös lakásra), de most egy 10 ezres szép gyűrűvel szemezek. A barátnőmet ismerve az fogja a legkevésbé érdekelni, hogy milyen drága volt a gyűrű.


Persze nem ítélem el azokat, akik ennél sokkal több pénzt tudnak rászánni, de én a magam részéről nem adnék ki annyi pénzt egy gyűrűre, szerencsére a barátnőm is hasonló mentalitású. :)

2014. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Követem a 6-os válaszolót: Németországban élünk és 1400 eurót költöttem a pár gyűrűre, szóval nem egy nagy összeg. Általában ezt úgy számolta a haveri köröm, hogy a félhavi fizetésből ki tudják fizetni egyszerre, ezt követtem én is, amikor elkészíttettem.
2014. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Az attól függ
2014. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mitől?
2014. jún. 23. 21:16
 16/18 anonim válasza:
Nm tudom..a gyűrű árától..xdxd
2014. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
:)
2014. jún. 25. 14:59
 18/18 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos ez az anyagi helyzetemtől függ. Ha több pénzem lenne, nem sajnálnám egy közel milliósra sem, de így maradni fogok egy max. 300 ezresnél, azt is nagynehezen összekuporgatva pár hónap alatt. De én kicsit felvágós vagyok, 200 ezer alá nem adom, nem is azért, hogy mindenkinek villogjak vele, lehet, hogy a páromnak sem mondom meg a pontos árát, de nekem valahogy jól fog esni a lelkemnek, hogy ennyit költöttem rá, mert nekem ő megér ennyit :)
2014. jún. 25. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!