Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek joga van tudni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek joga van tudni a vőlegénynek, ha a menyasszonynak korábban volt 2 abortusza?

Figyelt kérdés
Egyik gyerek sem tőle lett volna, még nem is ismerték egymást.
2014. máj. 3. 09:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem igen, ezt el kellene mondani.


Egyrészt azért, mert sokat elmond a másik félről, a gyerekvállalásról való gondolkodásáról is, másrészt mert 2 abortusz után már magasabb a kockázata annak, hogy később komplikációk lesznek/egyáltalán nem lehet gyereke.


Nem vagyok annak a híve, hogy minden apró traumát az ember orrára kell kötni, majdnem mindenkinek vannak olyan dolgai, amit szeretne megtartani magának, de ezt szerintem nagyon nem fair eltitkolni.

2014. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
15%
Ha van eszed nem mondod el.Az a múltad.Hagyjuk a nagy dumát mert ha szereted meg a bizalom meg az ab gyilok.Eljön az az idő is amikor nem leszel már szerelmes,ő se beléd.Kitudja milyen házasságotok lesz oszt a képedbe vágja.Semmi köze hozzá mi volt veled amig nem volt az életedbe.Nem kell mindig mindent kidumálni,döftek már hátba embereket a nagy nagy bizalma miatt.Miből derülne ki?Úgyan már.ha akarja bevallja a dokinak ha nem nem.1001 ok miatt is megeshet nem lesz baba nem csak az ab.miatt
2014. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem elviekben igen, gyakorlatban meg csak osszezavarja őket. Bár én elmondtam, megbantam.
2014. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is volt abortuszom és elmondtam a mostani szerelmemnek. Rajta kívül még pár közeli barát tudja. Ez bizalmi kérdés, akármilyen jöttment huszadrangú senkinek én sem szoktam elmondani. Mondjuk ha úgy reagált volna, hogy szakít velem emiatt, akkor örültem volna, hogy megszabadulok tőle. Különben azt fontos hozzátennem, hogy én ezt nem "bevallottam", mert nem érzem azt, hogy bűnöző lennék, hanem egyszerűen elmondtam neki, mert szerintem ez nem titok, hanem egyszerűen a legbensőbb magánügyeim közé tartozik, ahova bárki nem nyerhet betekintést.
2014. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyrészt mindenkinek van múltja, ami hozzátartozik az élethez, másrészt ha netalán nem sikerülne valamiért a gyerek, akkor a vőlegény is tudja, hogy az abortuszok miatt is fent áll ilyen eshetőség. Így korrekt és tisztességes.
2014. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
42%
Nem, nincs joga. Az más kérdés, hogy miféle házasság lesz az olyan, ahol ez a téma még csak szóba sem került...
2014. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit van joga tudni azt nem tudom... De mi még azt is megbeszéljük hogy mielőtt összejöttünk hányszor voltunk moziban vagy ki volt az ovis szerelmünk, így nehezen tudnám elképzelni hogy ne mondjam el neki ha volt abortuszom. Szerintem ezt az infót egyszerűen bunkóság elhallgatni, és így kezdeni a közös életet hogy nem mondod el, nagyon durva. Mond el neki és majd eldönti hogy hogy reagál. Te se szeretnél később megtudni ilyen fajsúlyú dolgot.
2014. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
74%

Igen, sőt, szerintem még az együtt járás időszakában beszédtéma kell, hogy legyen. Mégpedig azért, mert ha a a felek értékrendje a kérdésben sarkalatosan eltér, akkor ez bizony probléma lehet a házasságban.

Én nőként úgy gondolom, ha a férjemnek lett volna korábbi párja által abortált gyermeke, nem mentem volna hozzá.

2014. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jog, nem kötelesség, nem gerinc kérdése, hanem szeretet kérdése. Ha annyira szeretsz valakit, hogy le akarod vele élni az életedet, akkor egyszerűen el AKAROD neki mondani.
2014. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is el kell mondani. Egyrészt mert ez tényleg nem olyan dolog, amit szűkölve kéne bevallani, ez volt, kész. Másrészt pedig azért, mert nehezen tudom elképzelni, hogy tudja a másodunokatesód nevét, és hogy oviban nem tudtad kimondani az L betűt, de azt meg nem tudja, hogy volt egy abortuszod? Ha meg később derül ki, abból meg csak ciki van...
2014. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!