Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek joga van tudni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek joga van tudni a vőlegénynek, ha a menyasszonynak korábban volt 2 abortusza?

Figyelt kérdés
Egyik gyerek sem tőle lett volna, még nem is ismerték egymást.
2014. máj. 3. 09:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
59%
Ha jól értem a kérdést, a 2 abortusz a vőlegényed előtti ismeretségekből adódott. Nos, joga nincsen hozzá, hogy (meg)tudja. Ez rajtad áll, hogy elmondod-e neki. Ha Te úgy gondolod, hogy "hagyjuk a múltat nyugodni", akkor ne mondd el. Ha foglalkoztat ez a kérdés - ami elég nyilvánvaló -, akkor mondd el neki. Ha igazán szeret, akkor ez nem lesz akadálya a házasságkötésnek. Ha emiatt elfordulna Tőled, akkor az érzései nem elegendőek egy házastársi (szerelmi) kapcsolathoz.
2014. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
87%
Mond el, ezt úgysem lehet orokke titokba tartani. Inkàbb Te mond el, mint hogy magàtòl tudja meg, a bizalom teljesen megfog rendülni, nem fogja tudni hogy miket titkoltàl mèg el...
2014. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Még hozzá azért, mert az abortuszok után ki tudja hogy lehet-e még gyereke.....és ez azért elég gáz lenne, ha majd 5 év múlva derülne ki hogy a múltbéli abortuszok miatt nem jön össze most a baba...........
2014. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
81%
én nem beszélnék jogról, de elképzelhetetlennek tartom, hogy összeházasodjak valakivel, akivel nem osztom meg a korábbi életem is...
2014. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
72%
Már megint a sunyiság dominál? Hogy csak akkor derüljön ki, ha gyakorlati gixer van? Hát erre kell alapozni? Nektek szégyen ez, női tanácsadók. Társkapcsolat, közös élet! Ilyen kaliberű eseményt elhallgatni a másik elől.. Miről szól az ilyen kapcsolat? Nem értem az ilyet. Titeket mindenkor a jellemtelenségbe torkolló, mániákus konfliktuskerülés jellemez? Ez egy ilyen alapprogram? Bekeserítő, komolyan mondom.
2014. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
58%

Két okból hagyna el a párom. Egyrészt az abortuszok miatt, erősen ellenzi, másrészt mert eltitkoltam.


Én sokkal liberálisabb vagyok, lehet nálam nem lenne akkora gáz, nem tudom. Nő vagyok, másképp gondolkodok, mint egy férfi.

2014. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem felesleges elmondani. Azért nem akkora történet ez. Teherbe esni nem mindenkinek nehéz és ha a nő úgy dönt, hogy nem akar még anya lenni, akkor ok. Ez kb. olyan mint elmondani, hogy lett volna lehetőségem x cégnél dolgozni én mégis az y-t választottam.
2014. máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
64%
Ó, a "tesóm ide akar költözni a kisbabájával"-kérdések már kifutottak, most jön az abortusz-hullám? Drága jó trollok, saját ötletetek miért nincs? Ha már kamuztok, legalább valami újat találjatok ki...
2014. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
23%
Nem hiszem, hogy joga lenne tudni, őszintén szólva nem sok köze van hozzá, hiszen nem az ő testéről és gyerekéről van szó, az meg valószínűtlen, hogy emiatt ne lehessen később gyereke. Ha akarod elmondhatod, de szerintem irreleváns.
2014. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez maganugy, a korabbi eletbol.
2014. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!