Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A Párom vett nekem eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom vett nekem eljegyzési gyűrűt, én is megszeretném lepni valamivel, tudnátok tippet adni, hogy mivel?

Figyelt kérdés
Szombaton tartunk egy kis családi összejövetelt és megünnepeljük, azt hogy kaptam egy gyűrűt. Mivel nem állunk túl jól anyagilag megbeszéltük, hogy nei majd jövő hónapban veszünk, de szeretnék én is adni neki valami apró kis meglepetést, tudnátok tippet adni, hogy ilyenkor mit szokás adni? Előre is köszönöm!
2013. okt. 7. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem teljesen felesleges ajándékot venned neki. Ő kéri meg a kezedet, ezért nem jár csereajándék, hogy nagyon csúnyán fogalmazzak. Szerintem ünnepeljétek meg az eljegyzéseteket, ez a lánykérésről szól, nem karácsony.
2013. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Ha csak neked vett gyűrűt, és nem karikagyűrűket, akkor az nem eljegyzés. Akárki és akármikor vehet neked egy gyűrűt.

Ünnepelhettek, de így még nem leszel a menyasszonya.

2013. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Meg akarod lepni? Add vissza a gyűrűt. Figyeld, hogy meg fog lepődni.
2013. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

"Ha csak neked vett gyűrűt, és nem karikagyűrűket, akkor az nem eljegyzés. Akárki és akármikor vehet neked egy gyűrűt.

Ünnepelhettek, de így még nem leszel a menyasszonya."


Az esküvőnek sem kötelező kelléke a karika gyűrű. Akkor akiknek nincs, ilyen alapon már nem is érvényes a házassága?


Kérdező!

Az eljegyzés nem erről szól, nem szokták ilyenkor megajándékozni egymást :)

2013. okt. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

"Ha csak neked vett gyűrűt, és nem karikagyűrűket, akkor az nem eljegyzés."


Tudtommal az eljegyzési gyűrű köves, azzal jegyzi el a férfi a nőt. Ilyenkor a férfi nem kap gyűrűt. A karikagyűrű megint más, de azt nem az eljegyzésre szokás megvenni, hanem az esküvőre.

2013. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

"Ha csak neked vett gyűrűt, és nem karikagyűrűket, akkor az nem eljegyzés. Akárki és akármikor vehet neked egy gyűrűt.

Ünnepelhettek, de így még nem leszel a menyasszonya."


Szóval ha valaki vesz egy gyűrűt a barátnőjének, esetlegesen letérdel elé, és megkérdezi "leszel a feleségem?" akkor az még nem eljegyzés?


Ha egy vaskarikával kéri meg, vagy egy üres tokkal, mert nincs pénze, vagy műanyag játék gyűrűvel, és a nő azt mondja, "igen hozzád megyek" az már eljegyzés.


Utálom az ilyen embereket! Mindenbe belekötnek, mert nincs jobb dolguk.


Kérdező! Felesleges ajándékot venni, nem is szoktak. Ünnepeljétek meg együtt, az is egyfajta ajándék. Élmény ajándékozása :)

2013. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Régebben a lány is adhatott a férfinak pecsétgyűrűt kísérőnek eljegyzéskor, de manapság már kétlem, hogy örülne ilyemsinek...:)


Egyébként igen, nem cserebere, nem kell meglepned semmivel.

2013. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Én a helyetekben vártam volna még egy hónapot és mikor meg van mindkét gyűrű akkor azt felhúztuk volna közösen a családi ebéd közepette. Na akkor nem éreznéd hogy adnod kellene valamit.

Nálunk egyébként a karikagyűrű a szokás már az eljegyzéskor, és ahhoz esetleg köves kísérő gyűrű a nőnek. De van aki a köves gyűrűt tekinti eljegyzésinek. Szóval mindenki úgy csinálja ahogy jó neki.

Én csak azért írtam hogy várnék , mert írtad hogy jövő hónapban az övét akarjátok megvenni.De mondom még egyszer mindenki úgy csinálja ahogy neki jó. de ajándék felesleges.

2013. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"Az esküvőnek sem kötelező kelléke a karika gyűrű. Akkor akiknek nincs, ilyen alapon már nem is érvényes a házassága?"


Vagy van gyűrű, vagy nincs (többnyire van), de az, hogy csak az egyik félnek van, az nekem is fura. Szerintem a férfi gyűrűjét a nőnek kellene megvennie.

2013. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én a gyűrűért cserébe megleptem egy xbox játékkal, amit már nagyon szeretett volna :):)
2013. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!