Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha köves eljegyzési gyűrűvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha köves eljegyzési gyűrűvel kérte meg a párom a kezem akkor én nem vagyok menyasszony?

Figyelt kérdés
Most Karácsonykor ért az a nagy meglepetés,hogy a párom feltette a nagy kérdést :) persze igent mondtam és egy köves fehér arany gyűrű került a bal gyűrűsujjamra. Persze egyik idős rokon megjegyezte ,hogy ettől én még nem vagyok menyasszony,mert hogy a párom kezén nincs gyűrű és nekem se karikagyűrűm van. Kicsit elszomorított és nem is tudtam az egésznek annyira örülni mint az első pillanatban.
2013. jan. 16. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

Ha megkérte a kezed és Te igent mondtál, akkor menyasszony vagy. Ne foglalkozz senkinek a véleményével.

Tudod mi 5 év együttélés után házasodtunk össze. Nem is emlékszem olyanra, hogy a férjem megkérte volna a kezem. Mindig is egyértelmű volt, hogy az egyetem után, ha elkezdünk dolgozni összeházasodunk. Amikor eljött az idő megbeszéltük, hogy mikor legyen, elkezdtük szervezni és 3 héttel az esküvő előtt megvettük közösen a karika gyűrűt. Nem is vettük fel az esküvő előtt. Nekem ezért elég sokan beszóltak. Hogy milyen dolog az, hogy nem volt lánykérés, meg nem jártunk jegyben, stb. Tudod az idő minket igazolt. Mi azóta is (13 éve) boldogan élünk együtt. Akik akkor beszólogattak, rég elváltak, vagy még azóta sem találtak senkit. Magyarul ezen nem múlik semmi. Te csak örülj a csodaszép gyűrűdnek és sok boldogságot.

2013. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Megkérte a kezed és igent mondtál, úgyhogy menyasszony vagy, mindegy, milyen gyűrűvel, meg hány gyűrűvel jegyzett el. Nekünk meg csak karikagyűrűnk volt, amit az esküvőig a bal, utána a jobb kézen hordtunk. Nem tartottunk "hivatalosan" eljegyzést, elmentünk, kiválasztottuk a karikagyűrűt, egy parkban leültünk, felhúztuk egymás ujjára és kész.

Nehogy már ilyesmi beárnyékolja az örömöd! :)

2013. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Én ezzel még csak itt találkoztam, hogy eljegyzési gyűrű mindkét félnek kell. Az nem a karikagyűrű, ami mindkét félnek van? Ja meg írják, hogy először a jobb kézen van, aztán az esküvőn áthúzzák a balra. Húú, mekkora izgalmak. És ugyan az utcán ki a jó fene fogja tudni, hogy most te még menyasszony vagy mert a jobb kezeden van a gyűrű, aztán meg ujjonganak, hogy férjhezmentél, mert áttetted a balra... Vagy fordítva, fogalmam nincs hogy működik ez. Én is köves gyűrűt kaptam. A férjemen az esküvőnk napján volt először gyűrű. Én hordom a karikát is azóta, és az eljegyzésit is. Nyugi, menyasszony vagy, a rokonod meg főhet a levében.
2013. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%

Vállalom a lepontozást! :D


Sz*rd le mindenki véleményét! Ha például nem ad gyűrűt, csak felteszi a kérdést akkor is menyasszony vagy! A lényeg nem ezekben a külsőségekben vannak, gyűrű, hanem a tettekben!!!

2013. jan. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kaptal volna gyurut akr is mennyasszony volnal...nem a targyakon mlik....sot gyuru nelkul is lehet hazasagot kotni.... Ezek csak szokasok de enm torvenyszeruek.
2013. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!