Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Küldjem el? Hogy viszonyuljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldjem el? Hogy viszonyuljak ehhez a dologhoz?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévő legyek! 4 éve vagyunk együtt, az elején el is jegyzett. Szerettük egymást nagyon, de én most össze vagyok zavarodva! Külföldre jöttünk, hogy a nehéz életünkön megpróbáljunk könnyíteni(otthoni albérlet, kevés fizetés...stb). Sok még most is a problémánk(nincs megfelelő meló, nem jövünk ki a tesómékkal...stb). Állandóan veszekszünk, és Ő csúnyákat is mond nekem, ami nagyon fáj, megbeszéltük, és be is ismeri, sajnálja, de nem tud rá ígéretet is tenni, hogy a továbbiakban nem fordul elő(sőt biztos elő fog ezt mondja).A kapcsolatunkra amúgy az jellemző, hogy mindketten olyan emberek vagyunk, akiknek szüksége lenne egy erős, karakán másikra, de egyre inkább azt érezzük, hogy gyengék vagyunk, és nem tudjuk húzni a másikat! Mindíg nekem kell mindenben döntenem, bármit kérdezek, az Ő válasza:"nem tudom".Ez nekem fársztó, és unalmas. Most ezt mi mind megbeszéltük, és azt mondta döntsek én, bárhogy is döntök elfogadja, elismeri, hogy tényleg bunkó velem.Megkérdeztem tőle, ő mit szeretne, hogy hogy döntsek? Erre ő azt mondta, maradna. Mondtam neki szüneteljünk, de azt így nem fogadja el, sőt a barátságot sem! Egyikőnknek sincs egy másik valakije, tehát ez ki van zárva! Nem tudom hogy döntsek. Az előbb megkérdeztem izgul-e a döntésem eredménye miatt, és azt mondta:"nem". Szóval mit tegyek, azt sem tudom pontosan mit érzek iránta, az persze biztos, hogy hiányozna, de ez minden összeszokott embernél így van gondolom, de erre nem lehet építeni egy kapcsolatot!Adjatok tanácsot!Köszönöm.
2009. aug. 22. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne van a válsz!Nem illetek egymáshoz!Meg kell adnotok egymásnak az esélyt,hogy boldogok legyetek!És ez nem fog menni ha együtt maradtok.Sajnálom,hogy ilyet írtam de nekem ez jön le abból amit írtál.
2009. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En is, csak hasonlot tudok irni, mint az elso valaszado. Sajnos nekem is az jott at a sorokbol, hogy "kenyszerbol vagytok egyutt"...Neked sem jo, hogy allandoan hallgasd a bantasait. Az meg, hogy csak nogatjatok egymast, az is arra utal, hogy szuneteljetek, gondolkodjatok, de a szakitast is latom mindebben! En leulnek vele es azt amit ide nekunk irtal elmondanam a paromnak es megbeszelnem vele, hogyan tovabb, mert ez igy nem mukodik, nem mukodhet!

minden jot! es bocsi...

2009. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Valahol belül érezzük mindketten, hogy ez így nem jó! És éppen pár órája beszélgettük át, és ezt amit ide leírtam nektek, mind el is mondtam Neki! Szóval megvolt az őszinte Nagy beszélgetés, és erre mondta ő, hogy engem értek a sérelmek, döntsek én!Nem is izgul, hogy hogy döntök! Ja, és ő az első komoly pasi az életembe, ezért nehéz a döntés! Minden választ köszönök, igazatok van!

30 éves nő

2009. aug. 22. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Ertem. En is voltam igy a parommal, meg az elejen, sokat bantott, es kijelentettem, hogy ez nem jo igy, jott az oszinte beszelgetes meg minden, aminek az lett a vege, hogy kozolte, hogy dontsek es barhogyan dontok elfogadja...eppen erre gondoltam amire most Te, hogy biztosan nem erdekli... es dehogy nem erdekelte, csak addig nem erdekelte mig azt nem mondtam vege van! utana kapart utanam :D ...

mondjuk a helyzetunk mas volt, sok gond volt az elejen, de igazabol szerettuk egymast.

mostmar 2 eve vagyunk egyutt es minden helyrejott, azota nem bantott meg.

Talan erdemes atbeszelni. kerdezz re, hogy tudna-e elni nelkuled? ha igen, akkor ne maradjatok egymassal par ev mulva csak szenvedes lenne az egesz!

bocs az offert, masodik voltam

2009. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy életunt mostanában, és tudom, hogy nem kaparna utánam, ő is ezt mondta, hogy mostmár nem. Haza utazna az apjához, és csak lenne! Ez neki így jó!

Köszi aválszt mégegyszer. (sajnos én is érzem, hogyha nem is most, akkor előbb utóbb vége, mert ez enm működik hosszú távon...)

2009. aug. 22. 16:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a dolog nem működik, nem illetek össze és nem is érdeklitek igazán egymást. Hagyjátok a csudába. Van még pasi/nő a világon.
2009. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. aug. 22. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy érti, hogy nem is érdekli a döntésed? Azt se bánja, ha szakitassz vele?? Mert ha nem, akkor nem szeret.
2009. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
p légyszíí jelöljétek hasznosnak a válaszom fontos lenne...
2009. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!