Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért változott meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg a párom?

Figyelt kérdés

Régebben beszélgettünk az eljegyzésről, mostanra viszont már hallani sem akar róla.

Ráadásul a minap összevesztünk egy apróságon, erre az összes veszekedésünket a fejemhez vágta, hogy mindenről én tehetek és takarodjak haza.

Mi változhatott meg benne ennyire? Tudom, én sem vagyok tökéletes, de ez már nekem is sok. Pedig szeretem.


23/N


2012. aug. 29. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyton veszekedtek minden apróságon, ne lepődj meg, hogy nem akar eljegyezni. Elvégre épeszű ember azt jegyzi el, aki mellett békét, szeretetet, szerelmet, tiszteletet kap. Talán még javítható a kapcsolatotok, de egyelőre ne az eljegyzésen agyalj, hanem azon, hogy Te hogyan ne válj házisárkánnyá, ő pedig azon gondolkozzon, hogy hogyan beszéljen a barátnőjével.
2012. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
nem lehet h esetleg megcsalt ? nálammeg az volt h előtt tök nrmális volt utána meg csak olyan volt mintha egy jó barátom lenne .
2012. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is megcsal(t).
2012. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha nekem azt mondta volna a párom, hogy "takarodj haza" biztos nem azon elmélkednék, hogy vajon miért nem akar eljegyezni.
2012. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Persze biztosan megcsalt...mik vagytok ti jósok, hogy ennyi infóból ezt így megállapítjátok? A kérdésre a válasz: Mi nem tudhatjuk. Még ha leírnál egy regényt, akkor sem lehet itt 100%-osan megállapítani, hogy neki,konkrétan miért és mitől változott meg a viselkedése. Nem szeret már annyira, montanában rossz napjai vannak, lehet hogy közöd sincs a viselkedéséhez,lehet,hogy van, annyi lehetőség van.
2012. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Azért írják ezt, mert sok esetben így viselkedik a megcsaló. Hirtelen mindenben hibát talál, ami a párjához köthető.


Lehet másik nő is a dologban, de lehet, hogy régebben valamivel nagyon megbántottad. Egyik sem biztos, csak lehetséges.

A helyedben én megkérdezném tőle, hogy komolyan gondolta-e, hogy tűnjek el a balfenéken, mert megteszem, minden további nélkül. Meg hogy mi baj van, mert hogy valami nem gömbölyű, az biztos. És megérdemlek annyit, hogy tisztán lássam a helyzetet.

Csak azt nem értem, mi a fenének kell elsunnyogni bármilyen problémát, és később a másik fejéhez vágni? Hol a kommunikáció ilyenkor? Így semmilyen megoldás nem fog születni.

2012. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ó ha nekem azt mondaná takarodj haza... lehet kapnék érte pár évet.

Én innen meg nem mondom neked miért változott meg, csak tippelni lehet, hogy talán megcsalt, vagy már kiszemelte az utódod...

Viszont azt nem értem hogy ezt hogy tűrheted el? Sok ilyet olvasok, hogy a férj/pasi úgy beszél a párjával mint egy kutyával, de nem értem az egészet. Én ezekután nem eljegyzésen gondolkoznék, hanem azon hogy lépjek le.

2012. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem mondhatná azt,hogy takarodj haza,nem vagyok a kutyája.Te még egy ilyen férfivel akarsz eljegyzést?

Érdekes emberek vannak...

Azt csak Te tudhatod,mi 4 mondatból mit szűrhetünk le?Ráadásul csak az egyik fél álláspontját ismerjük.

Kérdezd meg miért változott meg.

2012. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 harleynagyi ***** válasza:
kedves kerdezo !! nem gondoltal arra hogy talan nagyon is nyomod az eljegyzes napjat ?? Mikor olyan csunyan valaszolt anak biztos vagyok volt elozmenye mire azok a durva szavak kovettek ... Ha talan tanacsot adhatok maradj az a kedves no akit meg ismert es ne az jarjon az fejedbe "na akor mikor is lesz az elgyezes ??...
2012. aug. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem férfi egyszer merné mondani azt, hogy takarodjak haza. Neki is állnék pakolni. Előzménytől függetlenül! Ez a kapcsolat a szakadék felé rohan, nem az eljegyzés felé. Mi változott? Ezt ti tudjátok. De erre építeni nem lehet. Mi lenne ha beszélgetnétek arról, hogy ki-hol tart és mit vár a jövőben ettől? Mert szerintem semmit.
2012. aug. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!