Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párommal lassan két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal lassan két éve leszünk együtt, és most szeptember 5. -én lessz a születésnapom! Szeretném már, ha eljegyezne, tehát venne egy eljegyzési gyűrűt nekem! Nem merem neki említeni ezt a dolgot, de hogy érjem el, hogy ez megvalósuljon? :D

Figyelt kérdés
Amúgy én 21 leszek,ő pedig 32lessz december16.-án!És még a kapcsolatunk legelején azt mondta,hogy ő soha nem akar megnősülni,lehet már azóta változhatott a véleménye? :S
2012. aug. 15. 09:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
38%

17!


Igen, de attól még megkérdezheti, hogy nem változott-e meg az elképzelése. Ha nem nem.


Én is azt mondtam anno, hogy sosem megyek férjhez, de 3 év múlva mégis férjhez mentem, na bumm, meggondoltam magam.


De néma gyereknek anyja veri... emberek vagyunk, kommunikálunk. Kérdezni szabad, csak a válaszra is fel kell készülni. Egy kérdés még nem piszkálás. Szerintem. Egyenesebb dolog mint hátulról manipulálni, meg trükközni, célozgatni. Mindenkinek lehetnek elképzelései az életéről és a jövőjéről, amik időnként változhatnak ezeket normálisan lehet tisztázni. Egy kapcsolat elején le is sz@rja az ember, hogy a másik nem akar esetleg nősülni, hiszen akkor még esze ágában sincs hozzá menni, és gondolja talán nem is lesz, de majd meglátjuk. Akkor még nem elfogadja az ember, hanem nem foglakozik vele, mert nem lényeg. Aztán amikor eljön ez a pont akkor meg meg kell beszélni. A választ kell elfogadni. Nekem amúgy mindegy.

2012. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
55%

#21 - persze, kérdezni lehet, csak hát így meg nem életszerű a dolog. Mint említettem előbb, én is megmondtam 15 éve, hogy nem áll szándékomban nősülni, de ez a téma évről évre magától felmerül. Nem azért, mert valamelyikünk eröltetné, egyszerűen, mert a rokonságban, baráti körben házasodnak emberek, vagy éppen válnak emberek, és ettől előjön a házasság-téma. Tehát beszélgetünk róla, és mindig kilukadunk oda, hogy a mi életünkből nem hiányzik ez a dolog, és kész.

Tehát szerintem, ha valahol nem jön szóba a házasság-téma évekig beszélgetés-szinten se, ott valaki direkt kerüli azt, hisz teljesen köznapi téma...

2012. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
54%

Miért vagyunk lepontozva???

Off.

Úgy látom ezen az oldalon sem lehet már semmit írni..

13-as vagyok...semmi rosszat nem írtam,és láám,le vagyok pontozva...

2012. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

mi a jó égnek akarsz te 21 évesen megházasodni??? hiszen alig vagy még felnőtt... tudom, mindenki felnőttnek hiszi magát minden életkorban, majd jó pár év múlva, ha visszanézed, másképp látod majd, így a normális.


ha meg veled akarja leélni az életét, majd úgyis mondani fogja, ne aggódj. papírral, vagy anélkü ;-)

2012. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
61%

inkább egy helyesírási szótár kéne a kezedbe, nem gyűrű...


csatlakozom a "mi a francnak kell nyúzni ezzel majdnem minden pasit" kérdezők táborához.


az elején világosan elmondta, hogy nem akar nősülni. az ember 32 éves korában nem változik olyan sokat ilyen kardinális kérdésekben.

21 évesen meg pláne ne akarj férjhez menni, pláne ha ilyent éretlen vagy még.

2012. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló!Szerintem nekem már nem kell a helyesírási szótár,mivel én okosabb vagyok az összes Gyakorikérdések válaszolónál,mind elbújhat mellettem észileg,na meg azt ki ne hagyjam már,hogy elsőbe,mondom alsó osztályban én olvastam az osztályból a legjobban,és én voltam a legjobb helyesíró,úgyhogy nem tudom miről beszélünk!És ezt most nem nagyképűségből írtam,hanem a valóságot írtam le!;P . ..és senki nem mondta,hogy én nyúznám a párom,ez csak egy gondolat volt,hiszen gondolkodom tehát vagyok!-Meg amúgy is,a nyulakat szokták nyúzni,csak szólok!. .. :)De az ember véleménye akármikor megváltozhat,de nagyon szakértő vagy,úgy látom! ;P Jah,és az éretlenségről pedig annyit,hogy az én édesanyám,és most az anyámról van szó,19éves korában már 2 gyermeket nevelt,és én még 5-öt is fel tudnék nevelni,persze,ha lenne annyi pénzem!Úgyhogy nem tudom,hogy itt is miről beszélünk! ;P Tehát nem is értem,hogy mi a fenének írja egy 20 éves lánynak annyi ember,hogy komolytalan,amikor nekem is van eszem,értem az élet dolgait,úgy tesztek,mintha valami értelmifogyatékos lennék!Úgyhogy elsőnek mindenki magát nézze meg,aztán lehet mondani másnak! ;P Ennyi.Szia
2012. aug. 15. 21:36
 27/30 anonim ***** válasza:

Én 29 évesen mentem férjhez, a férjem 37 volt ,a lányomat 31 évesen szültem de nem éreztem soha azt hogy valamiért lemaradtam volna valamirröl.

Inkább mindig ugy érzem ez egy éret kor volt amikkor az ember megfontoltabb döntéseket tud hozni.

A lányomnak is mindig azt tanácsolom ne siesen inkább az egyetem után még éljen nem fog semiröl le késni.

Egyébként én sem szándékoztam házaságot köttni mert nem tartotam fontosnak.Az csak egy papir a lényeg a megértés a szeretett ill szerelem.

2012. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
90%
Ha én harmincas pasi lennék, aki nem akar nősülni, akkor választanék egy sokkal fiatalabb csajt, akinek az érettségi szintjét jelzi, hogy "cica" van a nickjében és olyan szmájlikat használ, hogy :D és :S mert ő még valszeg nem elég idős hozzá. Be is b*szna, ha ezek után kitalálná, hogy vegyem el. Ő őszinte volt veled az elejétől, ne okozz neki csalódást. Bár ezt valszeg hiába magyarázom olyannak, aki a legokosabb ember a földkerekségen és már alsós korában elérte a jelenlegi helyesírási szintjét :D
2012. aug. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló!Csak,hogy le ne ugassam nagyon a fejedet,észbe kaptam,hogy ilyen bunkó embereken nem érdemes felbaszni az agyamat!!!;P Te szerintem nagyon rosszul vagy összerakva,mivel hogy te azt mondod,hogy ha te 30-as hapsi lennél,sokkal fiatalabbat fognál,pfuuu. ...Véletlen nem pedofil vagy te?Talán egy 10éves gyereket fognál magadnak?Mert az írásodból nagyon úgy látszik!A szmájlikról meg csak annyit,hogy én is használom a :D-t,és az :S-t,erről ennyit!Jah,meg ilyet is használok:$(amit te lehet nem is tudsz). ;P Őszinte,hmm. ...Viszont a vélemény az változhat,de az,hogy az ember őszinte lesz-e vagy sem,az is,mert azt mi emberek döntjük el!Viszont azt én nem mondtam,hogy én vagyok a legokosabb ember a földkerekségen,akkor te nagyon el vagy varázsolva,én csak megvédtem magam,na meg a valóságot írtam le!!Szerintem mindenki okos ember,de csak ha akarja! :D Szia.
2012. aug. 17. 17:30
 30/30 anonim ***** válasza:

# 28/29 08-17 01:24


Dettó!!! :-))))

2012. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!