Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párommal lassan két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal lassan két éve leszünk együtt, és most szeptember 5. -én lessz a születésnapom! Szeretném már, ha eljegyezne, tehát venne egy eljegyzési gyűrűt nekem! Nem merem neki említeni ezt a dolgot, de hogy érjem el, hogy ez megvalósuljon? :D

Figyelt kérdés
Amúgy én 21 leszek,ő pedig 32lessz december16.-án!És még a kapcsolatunk legelején azt mondta,hogy ő soha nem akar megnősülni,lehet már azóta változhatott a véleménye? :S
2012. aug. 15. 09:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Uuuuuuuh.... Nokent a falat kaparom ezektol a kerdesektol.

Ketlem, hogy eljegyezne, ugyanis ELORE MEGMONDTA, HOGY NEM AKAR NOSULNI, ES TE EZT ELVILEG ELFOGADTAD. Az eljegyzes meg nem olyan dolog, hogy te szeretned, es akkor az LESZ (igen, igy irjak, fura mi?).

2012. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, hát nem tudom, én mondjuk komolyan veszem a páromat, és Ő is engem, ez része annak az egymás iránti tiszteletnek, ami elengedhetetlen egy jó párkapcsolatban. Persze, akár változhatott is a véleménye, de az is megeshet, hogy nem változott, ami kapcsán szavad sem lehet, hisz szólt előre.

Egyébként én is megmondtam a páromnak, hogy soha nem akarok megnősülni, és ez az elmúlt 15 évben semmit sem változott, most sem akarok esküvőt.

2012. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
84%
Ezt nem lehet erőltetni kedves kérdező. A rávezetés akár célozgatás szintjén is bajt tud okozni, nem javasolt. Ha meg akarta volna kérni a kezed, már megtette volna nyilván. Ha nem tette, vélhetően okkal nem. Azzal, hogy megpróbálod így vagy úgy a tudtára adni, hogy te ezt már nagyon szeretnéd, azzal bevállalod egy esetleges hátra arc kialakulását részéről. Ő még erre nincs felkészülve, vagy nem akarja még, vagy... Ezer okkal elő lehetne állni, a lényeg az, hogy megijeszted vele, ha ezzel előállsz, mert ő ezt még láthatóan nem tervezi. Persze, nem tudhatod, az is lehet, hogy ezt tervezgeti már fél éve. :) Korod miatt egyébként nem indokolt a kapkodásod, ez többnyire a hőn áhított férfi szorosabban magadhoz való kötése céljából születik, mint vágy, mintsem valódi "feleség akarok lenni" okán. Szóval, türelem, ami meg fog történni, az meg fog történni, ami meg nem, az nem.
2012. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Ezt nem szokták kérni, vagy a férfi saját elhatározásából megteszi az első lépést és megkéri a kezedet amire te igent vagy nemet mondasz, vagy halott ügy az egész.


Mégcsak meg se említsd szerintem, hiszen elmondta világosan az elején, hogy nem szeretne ilyesmit.

2012. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Éld az életed ne akkarj 21 évesen még eljegyzést majd házaságot.
2012. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%

Én is kiborulok az ilyen kérdésektől :) már bocsi.

Tényleg megmondta, h nem akar nősülni. Pedig 2 éve sem volt mrá gyerek, szóval valószínűleg nem változott a véleménye.


Aztán lehet, h mégis. Viszont ha változott, akkor neked semmit sem kell elérned, mert magától is meg fogja kérni a kezed, ha úgy szeretné. Esetleg beszéld meg vele, h még mindig ugyan úgy gondolkodik a a házasságról, mint anno.

Vagy nálatok ez tabutéma, h felnőtt ember létetekre :) nem mertek róla beszélgetni? :)

Én 23 éves vagyok, a férjem 34. Idén volt az esküvőnk, és 20 éves voltam, mikor megkérte a kezem. De mi mindig meg tudtunk mindent beszélni. :)

2012. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%

Már megmondta, hogy soha nem akar nősülni. Akkor minek jegyezne el?

Ha nem mondta volna akkor megkérdezném tőle, hogy hogy képzeli el a jövőnket, gondolt -e házasságra. Ha igen: majd ő eldönti, hogy mikor. Ha nem: vagy szakítasz vele, vagy elfogadod.

Célozgatni meg hülyeség, mert ha nem reagál (mert nem akar) úgyis azt fogod hinni, hogy biztos nem értette és a végén halálra nyekteted vele.

Vagy kérdezd meg, hogy megváltozott -e a véleménye (kétlem). De ne a "mikorfogszakkorelvennimár, mertidejelenne" stílusban.

2012. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Elmondta világosan,hogy nem akar megházasodni. Olyan meg nincs,hogy te szeretnéd,hogy eljegyezzen...ez két emberes dolog.Ha nem akar megnősülni,akkor nem fog elvenni,vagy elfogadod,vagy keresel mást,ez ilyen egyszerű.Az ilyesmit nem lehet erőltetni. Ahogy látod,téged nem is az érdekel,hogy szeret-e, hanem az a fontos,hogy elmondhasd minden kis barátnődnek,hogy eljegyeztek. Gyerekesen gondolkodsz, nevetséges! A szerelem az nem egy eljegyzési gyűrű... kicsit gondolkozz felnőttként,hátha akkor megváltozik a véleménye.


A lesz pedig egy sz-szel írandó,csak jelezném.

2012. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%

Ha vesz neked egy gyűrűt,akkor még nem jegyez el vele. Az csak egy gyűrű lesz a kezeden. Nem Amerikában vagyunk! Csak akkor leszel menyasszony,ha mindkettőtöknek lesz karikagyűrűje!

Az eljegyzésnek pedig csak akkor van értelme,ha utána hamar összeházasodtok.

A karikagyűrűt vissza is lehet adni,az eljegyzést éppúgy fel lehet bontani,mint az együttélést.

Ha csak a gyűrűn múlik a kapcsolatotok,akkor annak hosszútávon semmi értelme.

2012. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező,lehet,hogy 21 vagy,de egy 15 éves szintjén gondolkodsz. A szerelem nem eljegyzéstől függ. Azt meg hogy gondolod,hogy "elérd",hogy eljegyezzen,hol élsz te? Nem akar megházasodni...tehát nem is fog megházasodni. Ezt nem tudod befolyásolni.A helyesírásodon meg elgondolkodnék.
2012. aug. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!