Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párommal lassan két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal lassan két éve leszünk együtt, és most szeptember 5. -én lessz a születésnapom! Szeretném már, ha eljegyezne, tehát venne egy eljegyzési gyűrűt nekem! Nem merem neki említeni ezt a dolgot, de hogy érjem el, hogy ez megvalósuljon? :D

Figyelt kérdés
Amúgy én 21 leszek,ő pedig 32lessz december16.-án!És még a kapcsolatunk legelején azt mondta,hogy ő soha nem akar megnősülni,lehet már azóta változhatott a véleménye? :S
2012. aug. 15. 09:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy! Legtöbb esetben ha a férfi azt mondja, hogy nem akar soha nősülni, akkor az úgy is van. Ritka ha ez megváltozna.

Az egyik hozzászólónak igaza van, úgy gondolkodsz, mint egy 15 éves. Egy kapcsolat nem attól lesz jól működő, hogy elvagy jegyezve vagy feleség vagy.

Az írásodból azt vettem ki, hogy neked csak a gyűrű számít, és, hogy 21 évesen ellegyél jegyezve. Ennyi.

Ha ez számít akkor keres egy másik férfit aki 1 hónap után megkéri a kezd, és mondhatod, hog milyen nagy a ti szerelmetek....

2012. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%

szerintem ez két emberről szól, úgyanúgy az ő döntésének kell lennie mint az hogy te igent mondasz. Ne erőltesd a dolgokat mert annak soha nincs jó vége. De ha mégis akkor annyi, hogy leültök és beszéltek. Istenem nem lesz olyan hűűhh de nagy meglepetés, de legalább megbeszélitek hogy ki mint gondol erről az egészről.

Mellesleg kapsz egy gyűrűt, ezzel több leszel? több lesz a kapcsolatotok?

Nem rosszindulatból írom, de mi 6 éve vagyunk együtt, a párom mindig emlegeti hogy megkér de én mindig elmondom, hogy felesleges, hisz nem attól leszünk előrébb. Neked miért van rá szükséged ha úgysem akar elvenni?:S

2012. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
47%

Az én párom sem akar megnősülni,kijelentette a kapcsolatunk elején,én elfogadtam.De,gyűrűt szeretne adni mindenképp,ennek örülök is,de az van benne hogy már 4 éve várok rá...Ha gondolod emlitsd meg neki,vagy kérdezz rá,hogy most sem akar e megnősülni,bár nem hinném..

Nálunk a napokban került szóba a gyűrű,de semmi olyat nem mondott rá....

2012. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
50%
nem fog eljegyezni és pláne nem elvenni.Ezt vagy elfogadod vagy nem. Ha ez nem megfelelő, nézz más után. Nagy valószínűleg arra kellesz a pasidnak, hogy legyen egy fiatal barátnője, akit meg tud dugni. Sajnálom.
2012. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
98%

Odaállsz azt megkérdezed: Figyu nem akarsz nősülni mostanában? Mert én szeretnék férjhez menni hozzád.


Nem? Akkor sajnos mennem kell. Ennyi.


Nem értem felnőtt emberek ezt miért nem tudják megbeszélni.

2012. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem akar megnősülni és neked nnyira fontos a házasság miért vagy vele?

Kikényszeríteni nem tudod, és nem is lenne jó dolog, ugyanmár...

2012. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
94%
#15, ez esetben talán azért, mert emberünk a kapcsolat legelején elmondta a saját elképzelését, teljesen korrekt módon. A lány szabadon dönthetett, elfogadta, ezek után meglehetősen gerinctelen dolog lenne ezzel piszkálni a srácot - és szerintem ezt a Kérdező is érzi.
2012. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
96%

Megmondta a kapcsolat elején, hogy nem akar nősülni, te meg ezt elfogadtad azzal, hogy vele vagy ennek ellenére is.

Szerintem nem akar eljegyezni, de beszéld meg vele. Persze, ne úgy hozd fel a témát, hogy mi a véleménye, és mikor házasodna, hanem csak úgy általánosan beszélgessetek a házasságról. Talán valami komoly oka van arra, hogy nem házasságpárti.

De ha ilyen a véleménye, akkor nem tudom, hogy mit érnél el a gyűrűvel, mert akkor meg rá pár év múlva te meg már esküvőt akarnál, tehát nem lennél boldog akkor sem...

Viszont az baj egy kapcsolatban, ha a jövőt tekintve ilyen ellentétes igények vannak, mert ebben az esetben 2 út van: vagy házasság, vagy nem. De valakinek fel kell adnia az igényeit teljesen, a kérdés, hogy ez menni fog-e?

2012. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
21%
Lepontozás lesz már előre látom,de ez egy ilyen oldal.Először is,nem értek egyet senkivel.Mi az hogy nem lehet rávezetni?Én értem,hogy mindenki magából indul ki,vagy a párjából...Miért ne változhatott volna a véleménye a pasinak?Sőt,a lány,oké,bevállalta anno,hogy tudta,hogy nem akar nősülni a párja,de évek múltával a lány nem változhatott meg ilyen téren,hogy neki mégis fontos lenne ez?Az ember folyamatosan változik a környezete hatására.Ők is összeszoktak,a lányzó mégis elkezdte azt érezni amit 19 évesen még nem akart,szeretne mégis menyasszony lenni.Ez ilyen nagy bűn?Kérdezni meg táncsak szabad ezen az oldalon,pont hasznos tanácsokra lenne szüksége,nem beoltásokra.Igenis rá lehet vezetni vkit a témára.Nem sarokba akarja szorítani,csak fel szeretné neki hozni,hogy benne változások történtek,és szeretné ezt tudatni a párjával.Miért baj ez?????Kedves kérdező,sztem beszélgessetek el egyszer.2 éve vagytok együtt,valószínű együtt tervezitek a jövőt papírral,vagy papír nélkül.A legfontosabb egy kapcsolatban,hogy tudjatok egymással beszélni.És egy ilyen témát igenis meg kell tudni beszélni.Más kapcsolatban is mielőtt megtörténik a lánykérés beszélgetnek róla,hogy kinek milyen szándéka van a másikkal.Ritka amikor tényleg full villámcsapásként jön a lánykésrés.Általában a lányok előtte már megsejtik a pasi érdeklődéséből,vagy ahogy már említettem,témázgatnak rajta.Szóval nem szégyen,ha bedobod neki a témát.Viszont te ismered őt,hogy milyen,hogy érdemes belekezdeni.Az már más kérdés,hogy milyen válaszokat fogsz kapni,mert lehet azóta ő is szívesen oltár elé állna,de lehet nem.Na itt jönnek majd a bibik.Elfogadod-e,vagy nem.Ennyi az egész.
2012. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem szabad erőltetni. Együtt laktok amúgy? Én is 21 vagyok, mi 3,5 éve vagyunk együtt, de még nem kérte meg a kezem, meg értelmét sem látom addig az eljegyzésnek, míg nincs belátható időn belül esély az esküvőre. Nekem mindig mondja a párom, hogy majd én leszek a felesége. De vannak férfiak akik nem akarnak megnősülni, mert nekik nem számít, felesleges macera, stb. Attól még lehet boldogan élni. párom rokona már 21 éve együtt van a párjával, 2 kisfiuk van, de a mai napig sem házasodtak össze, és nem is hiszem hogy valah összefognak. Ettől még bodlogak, és szeretik egymást. Szóval szerintem ezt hagyd, én úgy gondolom, a férfiak nem szeretik, ha az ilyen dolgokat sürgeti egy nő...
2012. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!