Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen volt az anyagi helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az anyagi helyzetetek, mikor megtörtént az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Arra lennék a leginkább kíváncsi, hogy akik nem álltak túl jól, azoknak mennyi idő után és hogyan sikerült összehozni az esküvőt? De az eredeti kérdésre is várom a válaszokat :)
2012. jún. 15. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
semmi extra, nem kuporgattunk rá. mondjuk én a boldogságomat nem a nagy esküvőben, hanem a sikeres házasságban látom.
2012. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
49%
Leírom, bár kevés dologra fogok válaszolni. Normális anyagi helyzetünk volt abban az időben is. Eljegyzésünk nem volt, 13év együttlét után vettem el a nőmet. Az esküvő is olcsó volt, csak az anyakönyv-vezetői bejegyzés került asszem 3000FT-ba. Senkit nem hívtunk meg, a tanukat az utcáról gyüjtöttem be előtte 10 perccel.
2012. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös. teljesen átlagos. Sem az eljegyzés, sem az esküvő időpontját nem határozta meg az anyagi helyzetünk. Akkor házasodtunk,a mikor annak idejét láttuk. A trükk: Akkora esküvőt kell szervezni, amennyit meg tudsz engedni magadnak. Nem olyan bonyolult dolog ez.
2012. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem vágyunk többre, mint amennyit meg tudunk magunknak engedni. Nem anyagi kérdés.


Egy kikívánkozó off: __13__ év után a 'nőd' megérdemelte volna, hogy legalább a barátai és szülei jelen legyenek, és a tanukat ne az utcán szedd össze. Magánvélemény.

2012. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Épp egyikünknek se volt munkája...:D

Az esküvő másfél évvel később lesz. Nulla felhajtás.

2012. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Sokkal később volt az esküvő, mint az eljegyzés. Adott évben egyik nap felhoztuk ezt a házasság dolgot, pár nap megbeszélés (engem, vagyis a női felet kellett győzködni kicsit) után elhatároztuk, és akkor kezdtünk gyűjtögetni. Amúgy akkor is, és most is: albérlet+ csak a férjem dolgozik, nekem csak alkalmi jövedelmem van.
2012. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Már egy éve együtt éltünk bérlet lakásban, nem sokkal eljegyzés után házvétel, utána pedig esküvő.
2012. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vettünk egy lakást, rá egy évre eljegyzés, nekem akkor még volt munkám. Rá 8 hónapra esküvő, ami most lesz 3 hét múlva két tanúval, szép ruhában fotóssal, utána egy vacsora egy jobb étteremben.
2012. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egy szóval jellemezhető az akkori anyagi helyzetünk: ramaty! az esküvő is szűk családi körben (10 fő) zajlott, de nem kellett rá felvenni hitelt és életünk legboldogabb napja volt! :)
2012. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Albérletben élünk (az eljegyzéskor is itt éltünk), havi kb. 250 ezer forint a bevételünk, ebből több mint százat tudunk félre rakni (főzök magunknak, nem járunk étterembe, bulizni is ritkán, üdülési csekkből nyaralunk stb.). Az eljegyzéskor már volt kb. fél millió forintunk, azóta már kb. két milliónál tartunk, de ez mind nem fog elmenni az esküvőre, kb. 1,2 millióból kijön az egész (kb. 80-an leszünk).
2012. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!