Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ki vágyik/készül most eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vágyik/készül most eljegyzésre/esküvőre?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy vajon most kiknek tart ebben a szakaszban az élete.:)

Kort, nemet írjatok, és azt is, mióta vagytok együtt a pároddal.:)

Köszönöm!


2012. márc. 31. 20:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Több mint két és fél éve együtt vagyunk, több mint egy éve együtt is élünk. Tavaly nyáron volt az eljegyzés, augusztusban házasodunk.

22/L és 24/F

2012. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

5 és fél éve vagyunk együtt, az eljegyzés már megvolt, de az esküvő csak jövő nyáron lesz, miután befejezem az egyetemet.

én 24,L ő 28

2012. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Gratulálok Mindenkinek, akinek volt eljegyzése, illetve esküvőre készül!=) Sok boldogságot!

Az elsőnek válaszolva: Én és a párom több, mint 7 éve vagyunk együtt, de nem volt eljegyzés.Így én csak a "vágyom rá" kategóriába tartozok.=( =)

Nagyon jó a kapcsolatunk, én tökéletesnek mondom, de valahogy annyira mindig máshogy alakul az életem/életünk, mint más pároké.=) De nagyon boldogan várom azt a napot, mikor egyszer engem is eljegyeznek.Romantikus típus vagyok ilyen téren...=)

24/L

2012. ápr. 1. 12:38
 14/31 anonim ***** válasza:

22 éves lány és 25 éves fiú:

3 éve élünk együtt,saját házamban,anyagilag jól megvagyunk,eljegyzés és házasság a párom részéről tervben sincs;én szeretnék,de így nem nagyon lehet tervezni :-(

nálunk ez a helyzet,de örülök,hogy másnál jobb :-)

2012. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

3,5 éve együtt

2 éve összeköltöztünk a lakásába

(előtte már szinte együtt élünk a kollégiumban egyetemen)

beszélünk róla,csak bajban vagyunk az időponttal, de még nem kérte meg a kezem:P talán csak úgy érzi nem kell, mert tudja a választ:S


25/L

25,5 /F

2012. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

4,5 éve vagyunk együtt.

Én vágyom az eljegyzésre már, a párom még vár a dologgal.

Jelenleg az összeköltözésre várunk mindketten:D még 3-4 hónap :)


21-L

2012. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

4,5 éve vagyunk együtt, ebből 2,5 éve együtt élünk (suliidőben). Sokat beszélünk az eljegyzés-esküvős témáról, tehát azt is mondhatjuk, hogy lelkiekben készülünk rá, mert már tervezgetjük, hogy mi lesz. Az egyetemmel 1,5-2 év múlva végzünk, akkor szeretnénk eljegyzést, meg utána 2-3 hónapon belül esküvőt. Bár azért én már most sem bánnám, ha gyűrű kerülne az ujjamra.

Ő 24/F, én 21/L.


Ja, és most hívott, hogy esküvős film van a TV-ben, nézzem, hogy ötleteket merítsünk. :D

2012. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 xStefix ***** válasza:

Mi polgárilag már meg vagyunk esküdve több, mint 4 éve, de mostanában szívesen hozzámennék a férjemhez templomban is. (Ez mondjuk eddig is így volt, csak anno terhes voltam és a lakásra, picire gyűjtöttünk, így elmaradt a lagzi.)

Igaz, most a kistesót várom, lehet, hogy ezért jött elő megint? És most praktikus okai is lennének, mert már a lányunkat se akarták rögtön megkeresztelni, ha mi nem vagyunk egyházilag házasok... Bár emiatt megint nem lenne nagy csinnadratta. De talán már annyira nem is vágynék rá.

2012. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 xStefix ***** válasza:
Ja igen, 29/N és 30/F
2012. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok,a párom 29!

4éve együtt,3éve együtt élünk.

Én nagyon vágyom az eljegyzésre,1-2 évet szeretnék menyasszony lenni.Viszont ő nem úgy néz ki,mintha komoly szándéka lenne ennyi év után,sajnos.

2012. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!