Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit akarhatott? (Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhatott? (Részletek lenn. )

Figyelt kérdés
A párommal ma délután felmentünk a kilátóhoz. Mikor felértünk, letérdelt és megfogta a kezem, aztán felállt, mintha semmi se történt volna. Később azt mesélte hazafelé, hogy kíváncsi volt, milyen reakciót vált ki belőlem az, hogy úgy tenne, mintha meg akarná kérni a kezem. Tényleg ennyi történhetett, egy teszt volt, vagy meg akart kérni és megijedt? Szerintetek? (Egyébként nem tervezünk még eljegyzést, csak 2-3 év múlva.)
2012. márc. 8. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha csak tesztelt, akk jó bunkó barátod van :/ ez olyan, mintha a kezébe adnál egy babacipőt, h terhes vagy, holott a fele sem igaz
2012. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek, próbáld is ki 1-2 hónap múlva, ha tényleg csak a reakciódat nézte.
2012. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
HÁt ez szerintem is elég bunkó dolog volt tőle, pont nőnapon! Szép kis párod van, tesztelgesse a tudod kit, én biztos, hogy berágnék rá! Ha szeret, akkor tudja, hogy milyen lenne a reakciód, nem kell tesztelgetni hozzá. Hát ezek után én lehet, hogy neme mondanék, amikor "élesben" kérdezi és nem tesztelget.
2012. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Anyja kínját, én is kipróbálnám a babacipőt...
2012. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
ha csak tesztelgetett akk tényleg elég bunkó a párod. de én inkább másra tippelek, mondjuk meg akarta kérni a kezedet, csak közben rájött, hogy nincs is nála a gyűrű.
2012. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Teszteld te is, hogy a baba rugdos a hasadban, vajon milyen reakciót vált ki belõle?

De az is lehet, hogy magát tesztelte, hogy milyen érzés lesz azon a napon,amikor kimondja,amit kell!

2012. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon pipa lennék rá, egy ilyen után...nem mondtad neki, hogy "nagyon vicces volt"?!
2012. márc. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a babcipőt én is bejátszanám...

csak leesne neki h paraszt volt...

2012. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pff. idióta paraszt.
2012. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sugarpirate válasza:
Tényleg bunkóság :S de ha te is tesztelni akarod akkor az első kommentelő jó tippet adott ( babacipő)
2012. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!