Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megszeretném kérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszeretném kérni a barátnőm kezét, de hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretném a barátnőm eljegyezni. Szerintetek milyen helyen,hol stb?:) Ötleteket várnék,mert a hosszú hétvégére tervezem:)
2012. márc. 6. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:

piknik,séta,természet,romantika,letérdelsz,megkéred


étterem,vacsi,pezsgő,vörös rózsa,elegáns dobozka a gyűrűnek,tapsoló egyéb vendégek


ágyban párnák közt csak úgy spontán


szülőktől kéred el (ezzel óvatosan,én sikitva menekülnék ettől)

2012. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vidd el a kedvenc helyére, vagy menjetek el a hétvégére wellness-ezni, vagy rózsaszírmok az ágyra, a fürdővízbe gyertyákkal , vacsi gyertyákkal , és hirtelen elő a gyűrű mikor nem számít rá :) Sok sikert :)
2012. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 vespana válasza:
Gratulálok ! És Sok Sikert! Szerintem csak spontán vidd el valami helyre amit kedvel, vagy valamilyen programra amit szeret . És mondjuk ebéd közben, vagy vacsi után. Biztosan érezni fogod amikor eljön a pillanat. Az én párom egy teljesen hétköznapi vacsora után egyszer csak kibökte hogy tulajdonképpen szeretne elvenni feleségül. Hááát a pohár viz megállt a kezembe. :) Még egyszer Gratulálok és sok Boldogságot kívánok Nektek!
2012. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
wellness,vagy valami szép kilátónál kéred meg...(bocs az offért,de ha 1év múlva nem házasodtok össze,akkor felesleges évekig jegyben járni...szóval remélem azért kéred meg a kezét,mert esküdni is fogtok 1éven belül).
2012. márc. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es, szerintem semmi közöd ahhoz, hogy egy éven belül házasodnak-e vagy sem. Nyílván nem 5-10 évet várnak az esküvővel, de most mi van, ha nem jövőre, csak mondjuk 2-3 év múlva lesz eljegyzés. A kapcsolatuk megérett, érzi a ffi, hogy a nő mellett szeretne megöregedni és ezt ki is szeretné jelenteni. Nem érzem mi baj ezzel?!


Amúgy én egy kiránduláson tudnám elképzelni, meglepetésszerűen, letérdelsz, megkéred, csók :D


Gratulálok:)

2012. márc. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*esküvő, bocsánat
2012. márc. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhogy is kéred meg a kezét, ha szeret és vágyik erre már rég, akkor nagyon-nagyon boldog lesz! Ha tehetitek, menjetek el valahová, akár csak a kedvenc kirándulóhelyre, vagy parkba, ha anyagilag tehetitek, akkor wellnessezni, vagy vacsizni egy étterembe, de ha csak otthon elé állsz és megkéred, szerintem akkor is emlékezetes marad számára és meg fog hatódni, boldog lesz. Tapasztalatból beszélek, az én Párom Valentin napon kérte meg a kezem, nem is tudtam, mire készül, csak hazajött a munkából, hozott 3 szál vörös rózsát, aztán azt mondta, hogy szeretne adni még valamit, amit tiszta szívéből ad nekem és akkor előkapta a kis dobozkát, benne a gyűrűvel és megkérdezte: "Leszel a feleségem?" Persze sírva borultam a vállára, mert már olyan rég várok erre a kérdésre! (3 éve vagyunk együtt) Hidd el, bárhogy csinálod, nagyon fog neki örülni a barátnőd. Sok sikert és sok-sok boldogságot nektek!!!!
2012. márc. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akár egy vacsora közben vagy egy szép helyen is megkérheted a kezét. És addig járjatok jegyben amíg jól esik :)

Barátnőmék 5 éve járnak jegyben, szeretnének esküvőt, de nem ilyen két tanúsat, hanem rendesen lagzival, meg amivel szokás, de még gyűjtögetniük kell rá.

2012. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia


Ezen az oldalon van pár jópofa ötlet. Igaz, elég sokba kerül de emlékezetessé teheted vele ezt a leánykérést. [link]


Nekem személy szerint a moziban levetített saját kis videó az életetekről nagyon kedvesnek tűnik, csupán az olvasása alatt is meghatódtam. És hány nő mondhatja el magáról, hogy ilyen nagyszabású módon kérték meg a kezét?


Viszont akárhogy is döntessz, egy dolgot tanácsolnék, ne csak annyit mondj "Hozzámjössz feleségül?" vagy "Leszel a feleségem?". Fejtsd ki pár szép mondatban az érzelmeidet (különösen akkor lesz nagy hatása, ha amúgy nem szoktál érzelgősködni) és akkor tutira sírás lesz belőle. És ami még jobb, még ha ügyetlenül/akadozva/elbénázva vagy bárhogy is "elrontod", még cukibb lesz az öszhatás.


Sok sikert!

2012. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!