Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Minden gyűrűből lehet bevetetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden gyűrűből lehet bevetetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eljegyzés előtt állok, de méretbeli problémáim akadtak.


Minden gyűrűből lehet bevetetni? És ha igen, mennyit? Drága dolog ez?


Köszi szépen!


2011. aug. 9. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen, lehet, én épp valamelyik nap voltam az ékszerésznél, hogy mennyi lenne bevetetni egy arany karikagyűrűt és 1500 Ftot mondott, bár én kértem bele köveket meg ilyenek, így több lett...de szerintem ennyiből nagyjából kijön, talán kicsit többől...
2011. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fizikailag biztos lehet, de van olyan gyűrű, amin esetleg olyan minta van, hogy rosszul jön ki.

De ez úgy működik, hogy kinézel egyet és az ujjadra elkészítik.

Nálunk ez azért volt dilemma, mert úgy számoltuk, hogy az esküvőre leszek 4 hónapos terhes és nem tudtuk, hogy bedagad-e az ujjam. Végül nem volt gond. :)

2011. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan gyűrűm van, amelyikből nem lehet, legalábbis az ékszerészünk nem vállalta. Mondjuk ezen majdnem körbeérő felirat van, úgyhogy érthető.

Amúgy nem annyira drága dolog.

2011. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem, nem lehet mindegyikből. A mintásból (belevésnek/karcolnak ezt azt) nem lehet, mert sérül a minta.
2011. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

*De ez úgy működik, hogy kinézel egyet és az ujjadra elkészítik.


Nem javasolnám. Kinézel egyet, aztán ha elkészült, rájössz, hogy borzalmasan néz ki az ujjadon. Egy 2 számmal kisebb vagy 3 számmal nagyobb próbagyűrűről nem lehet megmondani, hogy fog állni rajtad.


A bevétel pedig nem úgy történik, hogy "kivágnak" egy darabot, és utána nem jól jön ki a minta, hanem felmelegítik és kicsit összenyomják. Tehát a mintának olyankor annyi.

2011. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire mintás a gyűrű. Mert van olyan gyűrű aminek pont olyan a mintája, hogy nem tudnak bevenni belőle, mert nem úgy folytatódna.

Van ahol ingyen vesznek be belőle. Ahol mi vettük a gyűrűnket ott az első korrigálást ingyen csinálták meg.

Mindenképp érdeklődjetek az ékszerésznél!

Sok boldogságot!


21 éves menyasszony!

2011. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!